Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ennyi, egy nyomtatott repülőjegy?

Ennyi, egy nyomtatott repülőjegy?

Figyelt kérdés
Először repülök, online foglaltam. Megérkezett a visszaigazolás és egy "ez az ön repülőjegye" lap. Annyi, hogy ezt a "repülőjegyet" vagyis darab papírt (hozzá teszem 2 oldalon A4)viszem ki a reptérre? Valahogy furcsa, hogy fogom a kis bőröndöm, a személyimet (eu-amszterdam) meg ezt a papírt. Nem lesz belőle az h: hoppá, ez nem hozta magával? vagy uhh hol van ez vagy az a papír, omány stb.? Ennyi az egész?
2010. márc. 17. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Még az a papír is csak az ügyintézés gyorsításához kell, benne vagy a számítógépükbe, én jelentem már meg reptéren egy szál útlevéllel hogy helló, és némi morgás után repültem szépen.
2010. márc. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen annyi!én mindig így repülök!Megveszem online,kinyomtatom és irány a reptér.Ha a rajta lévő vonalkódot nem tudják leolvasni mert mondjuk összegyűrted,akkor a szám alapján leellenörzik és kapsz és kis kártyát/matricát rá.Tehát ne aggódj.Kávézóba is mész :) ?
2010. márc. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, csak ennyi kell. Én már 20-30 alkalommal repültem így, és soha nem volt probléma. Teljesen felesleges papír jegyet kiállíttatni, és ráadásul plusz x ezerbe kerülne.
2010. márc. 26. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
A wizzairnél pl. nem is "adnak" repjegyet, csak egy online foglalási kodot, azt bemondva, (de sokszor azt sem kérik, csak a személyidet, utlevelet)kapod meg a beszállokártyát. Fent vagy az utaslistán, a személyid alapján ellenörzik a chek-in pultnál, ahol a poggyász dolgokat is intézed. Gondolom más légitársaságnál is igy müködik.
2010. márc. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!