Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hol lehet Magyarországon a...

Hol lehet Magyarországon a legolcsóbban eurót szerezni?

Figyelt kérdés
Majd Júniusban megyek Franciaországba és úgy tudom eléggé drága hely ezért kéne a legolcsóbb váltó

#euró #pénzváltás #olcsó valuta váltás
2016. máj. 15. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ismerősöknek megbízható ebereknek fel lehet ajánlani hogy középárfolyamon vennél . Én így adtam el .
2016. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Hol lehet Magyarországon a legolcsóbban eurót szerezni?"


hehe... Ne haragudj, de ha Debrecenben laksz és Szombathelyen lehet a legolcsóbban venni, akkor az Neked jó? :-)


Pl. ha budapesti vagy, akkor írd be a keresőbe, hogy legjobb valutaváltók (Budapest) vagy valutaváltó és meglátod, hol a legolcsóbb. Én is így csináltam :-)

2016. máj. 15. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Na meg ha csak nem többezer eurót akarsz váltani, akkor nem igazán számít, az a pár forint különbség, ami van a valutaváltóknál.
2016. máj. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Édesmindegy az a pár Ft különbség, ami a pénzváltók között van. Ha olyat találsz, ahol az eladási és vételi árfolyam különbözete nem több 3-4Ft-nál az már nagyon jó.
2016. máj. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Holvaltsak.hu
2016. máj. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem ismerem a városod de a mi kisvárosunkban vannak valutások akikről mindenki tudja hogy hol szoktak ácsorogni. Odamegy az illető és vált neki eurót. Olcsóbb mint bármelyik hivatalos pénzváltó vagy bank.

Mindenki akivel erről beszéltem az ott adja el ez eurót miután megjött a külföldi munkából de biztos hogy venni is lehet ezektől eurót.

2016. máj. 17. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!