Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Foglaltam szállást a booking.c...

Foglaltam szállást a booking.com-on egy szállodában ahol van 24 órás recepció. Fel hivhatnak esetleg mielött megyek? Nem tudom a nyelvet ezért nem örülnék neki. A visszaigazolás megvan természetesen.

Figyelt kérdés
2016. júl. 25. 11:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fognak felhívni.

Ugyan miért vetemednének ilyen gaztettre? Mit kérdeznének tőled? Hogy miért nem tanultál meg egyetlen idegen nyelvet is, vagy miért nem voltál ott általános negyedikben, amikor az igekötős igéket tanították?

Nyugi, nem ismerik a magyar igekötős igéket, szóval indulj neki nyugodtan.

2016. júl. 25. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem hìvnak. Akkor sem ha nem mèsz el. De mit hittél? Hogy csak felsőfokú nyelvtudàssal lehet nyaralni menni külföldre? Akkor senki nem menne szinte.
2016. júl. 25. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Bárki felhívhat. Miért ne hívhatna fel? Az megint más kérdés, hogy nem fog, mert minek?
2016. júl. 25. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ha nem jelzi előre az érkezési idejét akkor én fel szoktam hívni hajnal 1 körül a még meg nem érkezetteket hogy hol a bánatban vannak.


üdv egy recepciós

2016. júl. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!