Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A WizzAir-nél vajon ingyenesen...

A WizzAir-nél vajon ingyenesen kijavítják, ha a jegyvásárlásnál elrontottam a titulust (Ms. Helyett Mr-t hagytam)?

Figyelt kérdés
Tudom, tudom, béna vagyok. De a honlapjukon csak a névben ejtett elírás kijavítását tüntetik fel ingyenesként, a titulusról nem írnak semmit.
2016. júl. 30. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem releváns hogy Mr vagy mrs a név legyen oké és az útlevél. Nem érdekli őket, legfeljebb majd csodálkoznak, hogy nemet váltottál pár nap alatt.


Ez kb minden 20. emberrel megesik szóval ezen ne parázz.

2016. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi értelme ezzel foglalkoznod.
2016. júl. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Akkor lehet tényleg megkockáztatom és úgy hagyom :)
2016. júl. 30. 16:12
 4/5 anonim ***** válasza:
nincs ezzel gond. nekem a cégem vette a jegyet, ms helyett mr voltam. usa-ba mentem, és semmi gond se volt végig, usán belül is utaztam.
2016. aug. 4. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
egyébként ingyenesen megváltoztatják ha felhívod a call centert (és kb 1 perces történet)
2016. aug. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!