Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Kézipoggyásznak kemény vagy...

Kézipoggyásznak kemény vagy puha bőröndöt választanátok?

Figyelt kérdés
A kemény egy kilóval nehezebb (3kg), de jobban néz ki. A puha meg, hát egy kilóval könnyebb (2kg). :D
2016. okt. 3. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem a kézipoggyászom a válltáskám amibe simán beletudok pakolni 10 kilót.

Volt olyan utas a kék ikeás szatyrot használta. te döntöd el mit akarsz

2016. okt. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én puha párti vagyok, mert valóban sokkal elegánsabb.
2016. okt. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En ilyen hasonlot hasznalok:

[link]


Hihhetetlenul konnyu, kisujjal felemelem ures allapotaban. Konnyu tolni mert ugye 4 kereke van, es ha felteszem az ules folotti polcra es valaki rapakol, akkor nem nyomja ossze a benne levoket. A hatizsakot begyurheted az ules ala, de ha vmi kenyes cuccot szallitasz, aminek nem tesz jot a nyomas, akkor inkabb kemenyfedelut valassz. En utaztam mar mindket tipussal. A puha hatizsaknak az az elonye, hogy konnyebben hozzafersz dolgokhoz, a kisborondot meg el kell fektetni es ugy kinyitni az egesz fedelet, de a legtobb legitarsasag engedi, hogy utazasnal legyen nalad egy kezipoggyasz (pl. a kemenyfedeles kisborond) meg egy szemelyes targy, ami lehet noi retikul vagy aktataska, vagy laptoptaska, vagy egy kisebb szatyor.


En is lattam mar nagy kek ikeas szatyorral repulni embereket. Hat kinek mi....

2016. okt. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A puhát bele lehet gyömöszölni a keretbe, ha kilóg.
2016. okt. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
Kemény bőröndnek kevés értelme van kézipoggyászban. Ráadásul 3kg üres kézipoggyásznak az kész szégyen, nekem a kemény 69/25-es bőröndöm 2.6kg.
2016. okt. 4. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Tudja a fene, lehet elnéztem a súlyát, de az igazán pihekönnyűek azok ilyen 50 ezer forintos kategóriában vannak meg ilyenek. Hát annyit én nem adok egy bőröndért. :)
2016. okt. 5. 00:28
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
VAN OLYAN, hogy hiaba akarod felvinni a kezipoggyaszt, mert a gepen tobb csomagot visznek fel, es ezert nehany utastol elkerik a kezipoggyaszat, es lentre teszik az utolso pillanatban! kemenyet vegyel! ugyis an kereke
2016. nov. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!