Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Ma már csak (például szóbeli)...

Ma már csak (például szóbeli) engedély birtokában lehet Európában és Ázsiában (nyilván nem nagyvárosban, maximum annak legszélén, a határban) sátorozni? Nem zsúfolt tengerpartokra, vagy "gyakran ellenőrzött" célpontokra gondoltam.

Figyelt kérdés

Nem elég X összegű díj (például idegenforgalmi adó, vagy hasonló) megfizetése után (és annak fényében, hogy szemetet kizárólag a kijelölt lerakóba helyezik a vadkempingezők, sehova máshova) "kisforgalmú helyeken" (falvak/városok leges-legszélén, azok távolabbi határában) gond nélkül sátorozni?


Környezetbarát szappant használva, szemetet következetesen a sátorozók magukkal cipelve, "túristás(abb)" helyeket messze kerülve nyugisabb módon sátorozni az autó/teherautó mellett?


Mindenhová kell már (legalább szóbeli) engedély?


Nem lehet a fenti módon (olyan országokat, mint Horvátország, Olaszország - ahol vadásznak a rendőrök a sátrazókra - azokat kerülve) "bárhol" (értelemszerűen nem egészen bárhol) kempingezni?


Teszem azt Erdély, Lengyelország, Oroszország, Kazahsztán, Mongólia, Banglades, Kína, Skócia...



2017. jan. 15. 01:10
 1/3 anonim ***** válasza:
53%
Igen, eltalaltad. Minden orszag Skocia, Mongolia etc. pontosan ugyanazokat a torvenyeket alkalmazza. Kulonosen a "szobeli engedelyeket".
2017. jan. 15. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Miért tetted idézőjelek közé?! Akkor én is copy-paste-elek ide idézőjelek közt valamit:


"A gazdát megkérdeztünk, annak engedélyével már sátorozhattunk a földjén."


A többi "törvényt" kifejthetnéd bővebben, legalább annyira részletesen, ahogy magam is fáradoztam vele.

2017. jan. 15. 01:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Es ilyen "szobeli engedelyt"megis kitol akarsz kerni?
2017. jan. 15. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!