Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Éjjel hogy jutok el a Ferihegy...

Éjjel hogy jutok el a Ferihegy az 1es terminálról a 2esre? A vonat az1esnél rak ki.

Figyelt kérdés
2010. máj. 17. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ugyanúgy mint nappal
2010. máj. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
úgy tudom van éjszakai buszjárat, valamelyik busz átmegy, nézd meg a bkv honlapján.
2010. máj. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
taxival szeritem
2010. máj. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Na, csak nem te vagy a tegnapi aki kérdezte a pestieket, hogy hogy jut el a Délitől Ferihegyre? :) Ott én írtam a 907-es buszt,meg a többit. :)


A válaszom most pedig: vagy a minibusz [link] (eszerint 700 Ft 1-ről a 2-re) vagy változatlanul marad a Taxi. Az a baj, hogy abban az időszakban a 200E busz már nem jár, mert akkor mondtam volna, h vonattal csak Kőbányáig menj és onnan busszal. Vagy pedig előbb indulsz el az otthonodból, csak akkor nagyon korán ott leszel már a reptéren, sokat kell üldögélned...

Azért itt a 200E menetrendje is: [link]


Én változatlanul a taxit javasolnám amúgy, sokkal kényelmesebb a bőrönddel, cumóval csak beülni, Ferihegy 2-n meg kiszállni, mint hogy végigbumlizz a városon éjjel, akár 20-30 perces várakozásokkal is. Nem akarok beleszólni, de szerintem ha az ember már kiad csomó pénzt az utazásra, akkor ne a taxin spóroljon... Nekem legalábbis ez az elvem.

2010. máj. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!