Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Repjegyet vettem online...

Repjegyet vettem online magamnak és barátnőmnek, de csak az én lakcímemet kérte az űrlap, a visszaigazolásokon is csak az enyém szerepel. Lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
Pár napja vettem wizz air-nél. Egy foglalási kódot kaptam, és mivel én fizettem banki átutalással, az én számlázási címem került a foglalásra. Valamint az ő neve szerepel, minden más nélkül. Ugyenez van a biztosítási papíron is. Ilyenkor mi van? Tavaly az easyjet-nél nem kértek személyit se, hogy összehasonlítsák...
2010. máj. 23. 11:48
 1/2 Nemo kapitány (V.A.) ***** válasza:

Miért lenne baj?

Hajléktalan is vehet repjegyet, vagy amikor a munkahelyem veszi meg nekem, akkor sem tudják a címemet.

Csak a név és a kód érdekes (a dátum is persze).

2010. máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A címedet csak a biztonság kedvéért kérték, illetve arra az esetre, ha postán kéred a számlát, de gondolom ez nem történt meg. Mivel te foglaltál, ezért egyértelműen tőled kértek több adatot (cím, telefonszám, e-mail cím), míg a barátnődről csak a nevét és tán a születési dátumát vagy valami ilyesmi van ha jól emlékszem. Ezzel nincs semmi baj, a foglalási kódod erre a foglalásra szól, tehát két személyre...
2010. máj. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!