Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Srí Lankai vízum (ETA) igénylé...

Srí Lankai vízum (ETA) igénylésénél, a kitöltendő nyomtatvány kéri a szálláshely címét, azonban, lévén, hogy még nincs vízumom, se repjegyet se szállást nem foglaltam, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Továbbá, ha az érkezés időpontja február/márciusban lenne, akkor valóban nem tudom még megigényelni a vízumot (azt írja ki, ha ezen dátumokkal próbálkozom,hogy az érkezésnek 90 napos időintervallumon belül kell esnie.)

A válaszokat elpre is nagyon köszönöm!



2017. nov. 10. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
A vízumot a colombói reptéren, és csak is ott tudod felvenni. 90 nappal előtte kell ETA-ban adataidat megadni, majd azok alapján felvenni a vízumodat érkezéskor. Semmi bonyolultság nincsen benne.
2017. nov. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, én ezt értem, de ergo nincs szálláshelyem foglalva, akkor mégis milyen címet írok be az ETA kérvénybe?
2017. nov. 10. 20:28
 3/5 A kérdező kommentje:
Másik opció, mi történik ha lefoglalom a repjegyeket, szállást, stb. és utána sikertelen az ETA application, mert több ilyen esetről hallottam már, akkor gyakorlatilag minden megy ki az ablakon?
2017. nov. 10. 20:30
 4/5 anonim ***** válasza:
hogy lehet sikertelen? magyar állampolgároknak könnyített vízumeljárás van, interneten csak adatokat adsz meg, reptéren meg felveszed a vízumot.
2017. nov. 10. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég nagy szélhámosnak vagy balfåsznak kell lenni ahhoz, hogy pont a srí lankai vízumkérelmedet dobják vissza... de ha ennyire parázol, vegyél open repjegyet és foglalj olyan szállást, amit le lehet ingyen mondani még egy darabig.
2017. nov. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!