Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 200 euró elég lesz?

200 euró elég lesz?

Figyelt kérdés
Iskolai pályázat keretében megyünk Bécsbe teljesen ingyen 3 hétig. Csak költőpénzt kell magunkkal vinni, és kb 200 euróra ( 60.000ft) gondoltunk. Ez ideális? Vagy mennyit vigyek?
2018. jan. 12. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Hát ez 10€/nap. Szerintem kicsit vékony, de ennél kevesebből is túléltek már az emberek.
2018. jan. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
63%
szerintem többet vigyél, már csak a biztonság kedvéért is. tőlünk nyugatra nem sok pénz az a 200 euro
2018. jan. 12. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kell semmi létszükségletre költened akkor elég, ha már mondjuk kaját kell belőle venni akkor nem. Na jó, persze lehet vajaskenyeren is élni csak nem túl buli 3 hétig.
2018. jan. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
29%
A teljes ellátás azt jelenti, hogy mindened meglesz. Nem tudom miféle szuvenírt kell venned annyi pénzből, amennyi egy magyar közmunkás egy havi bére, de szerintem erősen túlméretezed azt a költőpénz adagot.
2018. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Attól függ, mire kell pénz és mi van benne a "teljesen ingyenben"
2018. jan. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csak költőpénznek sok.
2018. jan. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit csináltok a 3 hét alatt.

Pl a Práterben simán el lehet verni 200 eurót. :D

2018. jan. 12. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
4: teljesen irreleváns hogy itthon mennyit ér 200 euró, nem itthon tervezi elkölteni, és Ausztriában sokkal kevesebb az a pénz mint itthon
2018. jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

3 hétre szerintem kevés.

Az ilyen iskolai utakon szerintem borzalmasak a kaját (nálunk legalábbis mindig azok voltak). Ezért érdemes beleszámítani azt is, hogy esetleg ebédet szeretnél majd magadnak venni, vagy csak meginni egy kávét valahol. Az árak pedig nem olyanok, mint itthon...

Esetleg csináld azt, hogy kártyán lesz még mondjuk 100 ezer forint és ahhoz csak akkor nyúlsz, ha nagyon muszáj, vagy a készpénzt már elköltötted.

2018. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!