Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hol lehet magyar útlevéltartót...

Hol lehet magyar útlevéltartót kapni?

Figyelt kérdés
Az útlevelet védeni. De azért nyilvánvalóan magyarnak kinézőt. Akármilyen anyagból.

#magyar #útlevéltartó #útlevélborító
2018. jún. 21. 01:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Itt van pár, de szerintem teljesen felesleges.


[link]

2018. jún. 21. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen.


Ha szabad kérdezni, miért lenne fölösleges? Azért biztos véd, nem? Hogy nem rojtosodjon a széle, ne gyűrődjön, mondjuk az ember zsebében.

Vagy nem elég erősek ezek a tartók; azért?

2018. jún. 21. 02:04
 3/7 anonim ***** válasza:
Tipikusan azon targyak egyike, ami tenyleg teljesen felesleges. Az utleveled maximum 10 evig ervenyes, ennyi ido alatt meg ha minden nap elo kell venned (amugy nyilvan nem), akkor se 'kopik el'. Ertem en hogy neked ez most ujdonsag, meg sajat utlevel, felnott elet stb. de hidd el, penzkidobas.
2018. jún. 21. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt. Nehez belerakni, es a hataror ahogy a kezebe veszi kitepi belole az utlevelet amugyis.
2018. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel, az útlevél már csak Európán kívül kell, nem használod minden nap és elég strapabíró anyagból van.
2018. jún. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem is teljesen felesleges, strapabiro csak a festek kopik le rola
2018. jún. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Hát jó, akkor nem kell.

Köszönöm.

2018. jún. 21. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!