Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan vigyem ki angliaba az...

Hogyan vigyem ki angliaba az erettsegimet? Ugy ertem hogyan hiszik el hogy nem hamis?

Figyelt kérdés

Dolgozni szeretnek kint , nem tovabb tanuni. Es magyar erettsegivel hogyan tovabb kulfoldre?

Egyerteelmuen beszelek angolul folyekonyan az nem gond, voltam mar Angliaba dolgozni de az Erasmus program intezte es ott nekem semmit nem kellet intezzek.

Ki fogja azt leforditani hogy mas orszagba is lassak hogy nem hamis dokumentum ?


2018. jún. 22. 12:53
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
Készíttess más itthon hiteles fordítást.
2018. jún. 22. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
76%
Nem fogja őket érdekelni, hogy mid van. Önéletrajzba legyen benne, aztán csókolom.
2018. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Általában az érdekel mindenkit, hogy mi a szakmád, ill. mihez értesz a valóságban.

Az érettségivel nagyon nem tudsz kint villogni, meg különben sem alapfeltétele a mosogatásnak.

2018. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
97%
Érettségid ne vidd sehova. Nem tudnak mit kezdeni vele. Ha van eladható szaktudasod és jó nyelvtudasod az elég. Ha nincs, akkor csak a kulimunka marad, akár van erettségid, akar nincs
2018. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Angliában a magyar érettségi nem ér semmit, így felesleges is. Soha senki nem fogja elkérni. 10 éve élek kint, sosem kérték. Munkaközvetítő cégnél dolgozom, és soha nem kértük külföldiektől az iskolai végzettségüket. Szakmai vagy egyetemi végzettséget kell csak mutatni ha az adott munkahely elvárja. De ezeket az okmányokat is itt kint érdemesebb angolra lefordíttatni. Vannak olyan irodák akiknek ez a munkájuk.
2018. jún. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!