Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Menjek Connecticut-ba?

Menjek Connecticut-ba?

Figyelt kérdés
Előkerült a gyerekkori jóbarátom, akiről kiderült, hogy az USA-ban él, nagy családdal. Felvetette, hogy menjek ki hozzá, nyaralni és/vagy dolgozni. Ez egy érdekes lehetőség lenne, mert bár van munkám, állásom, de már régóta foglalkoztat, hogy itt hagyjam ezt a szép országot, és a kevésbé szép polgárokat. Viszont, vagyok olyan kényelmes, hogy csak azt tudom csinálni, amihez értek. Filmezéssel foglalkozom, tévénél is dolgozom, mint operatőr. Ő a filmezésben nem járatos, abban nem tud segíteni, nem ismer lehetőségeket a környékén. Te mit csinálnál, ha lenne egy ilyen lehetőséged és filmes lehetőségeket keresnél egy vadidegen országban?

2018. aug. 3. 01:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Először menj ki nyaralni. Fedezd fel a lehetőségeket és hogy egyáltalán tetszene e neked ott? Ha igen akkor lehet csomagolni és kiköltözni.
2018. aug. 3. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt javaslom, menj ki először csak nyaralni. Én egy hónapot voltam kinn, nem élnék ott. Amerika már régen nem az, ami akár csak 30-50 évvel ezelőtt volt.
2018. aug. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nyaralni lehet. ESTAval 3 honapig. Dolgozni/koltozni csak megfelelo vizummal lehet.
2018. aug. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2-es Neked mi tetszett ott kinnt?
2018. aug. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
​Igen, tudom, hogy nem egyszerű csak úgy belépni az országba, és lehet, hogy teljesen idegen lenne nekem. Ha nem is Amerikába, Ti hová mennétek más​ik országba, ahol angolul beszélnek?
2018. aug. 5. 10:32
 6/10 anonim ***** válasza:

Mindenfelekeppen menj ki nyaralni mert erdemes megtapasztalni hogy mennyival masabban elnek amerikaban az emberek.

Ha jo munkad van otthon akkor nem erdemes kikoltozni, csak akkor ha kapasbol ugy mesz ki hogy allassal varnak.

Nem veletlen hogy azok mennek ki elni akiknek otthon nem ment jol. Akinek jol megy otthon az inkabb nyaralni megy minden evben, minthogy mindent feladjon es kikoltozzon.

2018. aug. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Perszem szeretném megtapasztalni, hogy milyen kint, de most nyáron nem tudok, mert beugrott egy munka, amit muszáj elvállalnom. Még a munkahelyemről is el kell kérnem magam, ezért utána lehet, hogy jól befognak munkákra.


Végülis, jó munkám van itthon, de jó lenne (pont a munkámmal) világot látni. Érdekelne a kinti független filmezés. Végülis, nyaralni elég drága lenne kimenni, bár, nem számoltam utána.


Az lenne a legjobb, ha kijárthatnék dolgozni, projekt munkákra, kicsi nyaralás, sok munka… – persze, álmodozni szabad. ;)

2018. aug. 6. 22:56
 8/10 anonim válasza:
Szia! Voltál az USA-ban? Ha igen leírnád milyen volt?
2021. ápr. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szia, sajnos nem voltam a munka miatt. Most meg a pandémia miatt nem lehet.
2021. ápr. 6. 06:03
 10/10 anonim válasza:
Értem, köszi, hogy válaszoltál.
2021. ápr. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!