Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Hogyan lehet/érdemes szponzort...

Hogyan lehet/érdemes szponzort szerezni egy motoros világkörüli útra, ha a befolyó összeget adományozni szeretném?

Figyelt kérdés

Hátha van valakinek valami tapasztalata.

Rólam annyit, hogy már korábban utazgattam elég sokat, hátizsákos stoppolás, motorral is voltam 10 országban, amúgy 22-ben. Már régóta érlelődik bennem ez az álom, hogy körbemotorozzam a Földldet kelet felé indulva.


Tudom, hogy rengeteg pénz, idő, szervezés, amihez kéne segítség.


Arra gondoltam, hogy mások példájából lehetne az összes összegyűjtött pénzt adományozni (Unicefre gondoltam elsősorban).


Egyik legfiatalabb ember lennék, ha 2020-ban ez sikerülne. Jelenleg vagyok 24


Viszont sajnos fogalmam sincs egyelőre, milyen irányba induljak a szervezésben, hogy ez sikerülhessen. Vegyem fel a kapcsolatot Uniceffel közvetlen? Vagy hogy?


Bármi ötletet, támogatást szívesen fogadok, köszi, ha nem szólsz le ezért az álomért :)



2018. szept. 23. 00:40
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!