Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » A számzáras bőröndön hogy...

A számzáras bőröndön hogy kell megváltoztatni a kódot?

Figyelt kérdés
Alapból 0-0-0-n áll.
2010. jún. 24. 21:08
 1/10 anonim ***** válasza:
Az enyémnél belül a záron van egy kis "pöcök". Ezt át kell billenteni majd beállítani a kívánt kódot. Végül visszaállítani a "pöcköt".
2010. jún. 24. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Én nem találtam pöcköt.

Esetleg valami más?

2010. jún. 25. 10:58
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha nem sikerülne,sztem az sem baj... Ha én kiakarnám nyitni,tuti nem gondolnék a 0-0-0-ra.. :) Inkább vmi bonyolultra. :D
2010. jún. 30. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2010. jún. 30. 09:01
 5/10 anonim válasza:
100%
Csak alapbol minden borond 0-0-0 ra van allitva nagyabol es ezt tudjak:)
2011. jún. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
De amugy nekem nem pocokk van hanem a zar oldalan van egy kis potty(gomb)azt be kell nyomni valami ceruzaval vagy tollal vagy valami hegyessel es utana a kivant szamra allitani de mikozben allitod egesz vegig hosszason nyomod a gombot ha.Ha beallitottad a kivant szamot akkor elengeded es kesz is!Ugye bar az alap szam 0-0-0 szoval csak akkor tudod valtoztatni hogyha 0-0-0-ra teszed ha masra pl 0-0-1-re akk mar nem lehet(bar ez logikus ha lehetne akkor semmit se erne a zar:)
2011. jún. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A kérdést nem most írtad ki, de hátha segít még valakinek. Akinek L.Lamertazzi feliratú zár van a bőröndjén, leírom. A lakat jobb felső részén, a lapján van egy kis fekete pöcök, egy kés hegyével nyomjuk be, állítsuk át a 0 0 0 kombinációt bármire, érdemes nem a legelejére és a legvégére állítani a kódot, értem ezalatt, hogy a 1 0 0 és 9 0 0 kombinációkat érdemes kihagyni. Miután ezzel megvagyunk a két lezáró gombot a lakat két szélén lenyomjuk és tárááá, az általunk beállított kódra fog csak nyílni! Örülsz! :D
2011. aug. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Ha nem másrkás bőröndön állítod akkor:


a zár két oldlaán benyomod a gombokat, folyamatosan nyomod,

ezalatt beállítod a kívánt számkonbinációt,

ha ezzel kész vagy elengeded.


Így beállítottad és működik, próbáld ki! Nálam így sikerült.

2013. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Alu pilótatáskám van. A zár márkája: FRANZEN.

A számzárak melletti kis pöckök elhúzásával nyílik. Ha a „pöcköt” a nyitással ellentétes irányba tolom, akkor lehet változtatni a számokat.

2014. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Amikor nyitott állapotba van húzod és tartod a nyitó gombot, majd beállítasz egy számot, elengeded és utána már csak azzal a számmal nyit. Remélem érhetően írtam, már mint a szavakra gondoltam illetve a folyamatra.
2018. jún. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!