Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Jó ötlet luxushajón dolgozni?

Jó ötlet luxushajón dolgozni?

Figyelt kérdés

Régi álmom és vágyam h egy ilyen hajón dolgozhassak.

Tudom sokat kell dolgozni de legalább megalapozom a jövőm mert még 18 éves vagyok. Ti mit gondoltok ? Van valakinek tapasztalata ?


2010. jún. 24. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
42%
Napi 20 óra meló, ráadásul csicska munka, minden xart meg kell csinálni, nincs szabadnap nincs hétvége, nincs időd/nem szabad dumálgatni... Eléggé alja meló, de tényleg viszonylag jól fizet. Megalapozni egy jövőt azért szerintem kevés, de egy kocsira valót könnyen összeszedhetsz vele, tény.
2010. jún. 25. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
azért ez nem igaz, hogy nincs időd semmi másra. Megalapozni a jövőt kevés, de egy kalandnak szuper, főleg, ha talpraesett vagy. Sok helyre eljuthatsz és annyi szabadidőd lesz majd, hogy mindenhol körülnézzél.
2010. jún. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elso az sokat nem tud... mar bocsi.

Nem igaz a napi 20 ora, mar lecsokkent napi 14-15 re. persze, meg vagy kotve, mert egy kabint kell megosztanod egy vadidegennel, aki persze csak eloszor vadidegen, utana mar sorstars :) es fantasztikus baratsagok kottetnek a vilag minden sarkaba. Szabadidod is van, mert azert nem csinalnak ki teljesen. mindenhol korul tudsz nezni, bar valoszinuleg Te is hulla faradt leszel nehanyszor, de hat majd pihenunk a sirban... aki nem igy all hozza, az el se induljon. a penz mar nem olyan mint ezelott 15 evvel, de azert nem rossz. Nekem eletem elmenye volt, gyerekkori vagyam valt vele valora es olyan helyekre jutottam el, ahova sehogy mashogy nem tudtam volna. Ha nem fel evet huzol le, hanem tobbet, akkor lesz penzed pl lakasra, hazra siman, kocsira, miegymas... plusz szakmai tapasztalat. persze, ha nem mosogatonak mesz, hanem pl etterembe, barba, vagy ami meg jobb, netan tancosnak, enekesnek, zenesznek, esetleg masszornek fodrasznak... ha ez az almod, ne hagyd ki, barki barmit is mond.

25/L

2010. jún. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én is pont ilyesmin gondolkozok mostanában. Hol lehet ilyen melót találni? Milyen a fizetés?
2010. jún. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

19:50-nek igaza van, nem igaz a napi 20 ora. En a GMN cegen keresztul mentem hajora dolgozni ( [link] Napi 10 orat kellett dolgozni a Room Serviceben (hajnali 4-8-ig, aztan 18-24-ig). Kozben termeszetesen azt csinalhatsz amit akarsz.

Heti egyszer ki kell pucolni a nagy hutoket, stb. stb. Van ejszakai shift is, termeszetesen. Faradt leszel, de megeri. Jobb magasabb pozicioban dolgozni, de megvan a feljebb-lepesi lehetoseg, ha megsem sikerul elsore. :)

Assistant waiter-kent tobb a penz, de stresszesebb is. Ket ultetes kozott evoeszkozt, tanyerokat (geppel) mosni, aztan ujrateriteni. Az agynemudert neked kell menned az elso napon, a ruhadat a mosodaban moshatod. (2004-2005, a Royal Caribbean). Szerintem csak hasznal a szemelyiseg fejlodesenek, ha mindent magadnak kell csinalnod, nem szamithatsz masra. :) A hajos elet utan mar sok meglepetes nem erhet az eletben!

2010. jún. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
19.50 vagyok. assistant waiterkent tenyleg gaz, de ahogy itt az utolso irta, vannak olyan munkakorok ahol azert ahhoz kepest h hajon van az ember, egesz kellemesen el lehet tengodni. na a pincerkedes nem tartozik eme munkakorok koze szerintem :) en most a baron gondolkodom, lehet meg fogom probalni.
2010. jún. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!