Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Haverommal kimehetek külföldre...

Haverommal kimehetek külföldre csak úgy 1 napra vagy kell szülői engedély is?

Figyelt kérdés
Haverom elakar menni kocsit venni németbe és mondta, hogy mehetek vele. Én olyat hallottam, hogy 18 év alatt nem lehet egyedül csak szülői engedéllyel.. 17/F

2018. nov. 22. 00:33
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha megállítanak titeket vagy épp határzárvan (mert mondjuk keresnek vkit/vmit), s igazoltatnak, akkor simán kérhetik. Mert ezzel igazolod, hogy nem szöktél meg, nem raboltak el. (Persze sokan mentek már papír nélkül, s nem lett semmi.) Ha kinn is maradtok éjszakára szállás, akkor meg ott is kérhetik. (Nálunk kérték.)
2018. nov. 22. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
90%

Szia!


Èn 15 èves korom óta utazok Európa szerte a párommal, Portugáliától kezdve Görög, Svájc, Finn...

Egyetlen egyszer volt rá pèlda, hogy nem akartak átengedni Angliába a korom miatt, ekkor fel kellett hívni èdesanyámat, akivel beszèlt a hölgy, ezután már mehettünk is tovább.

Nèmetországba is több tucatszor voltam, soha semmilyen problèma nem volt a korommal kapcsolatban.

2018. nov. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, hogy baj lenne. Igen, megállíthatnak, kérhetik a szülői engedélyt, de erre elég kevés az esély.
2018. nov. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!