Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » Egy több tizenórás buszúton,...

Egy több tizenórás buszúton, ahol éjszaka is megy a busz, milyen ruházatban érdemes felülni?

Figyelt kérdés
Pl. ha hosszú nadrágot húzok, belesülök-e, ha meg rövidet, fázni fog-e a lábam éjszaka? Remélem nem túl buta kérdés.
2010. jún. 27. 10:26
 1/4 anonim ***** válasza:

Lazán, kényelmesen érdemes öltözni. Klimatizáltak a buszok, tehát a hőmérséklet állandó. A cipőt lelehessen vetni a lényeg. Az ülések mindig kényelmesek.

Jó utat.

2010. jún. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én mindenképpen a hosszú nadrágot javasolnám. Ha kint 40 fok is van, bent légkondi van, lehet hogy "lefagyasztanak". Húzzál rövid ujjút, és legyen nálad egy pulcsi, illetve egy vékony polár pokróc ha lehet! Este az ember ha fáradt, akkor még inkább hajlamos a fázásra. Amúgy csak kényelmesen! Olyan ruhát húzzál, amiből nem lóg ki a derekad, hogy ha hűvösebb lenne az is csak zavaró tényező, illetve ne olyan ruhát húzzál amivel csak a baj van! :) Ja és természetesen, hogy ha van, akkor vigyél nyakpárnát, az igen jól tud jönni egy ilyen hosszú buszúton!
2010. jún. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Pár éve 30 órát utaztam busszal és szabadidőruha volt rajtam, alatta rövid póló, a kistáskában a víz-uzsi mellett egy rövidnadrág, no és persze egy kispárna, ami hihetetlen jó szolgálatot tett. Igaz, hogy a Riviérán meleg van, de éjszaka bizony elkel a hosszú nadrág, mert még a buszban is hideg volt.
2010. jún. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönök mindent, sokat segítettetek! :)
2010. jún. 28. 12:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!