Kezdőoldal » Utazás » Előkészületek » 7900 Ft-ért 3 napos kiruccanás...

7900 Ft-ért 3 napos kiruccanást ajánlottak. Létezik? Bőv. Lent.

Figyelt kérdés
Tegnap felhívott egy hölgy, az ajánlata 4 szállodára érvényes. Röviden-tömören elmesélte a lehetőségeket. Vasárnap kellene találkozni vele egy neves szállodában, ott egy másfél órás videózás (a szállásokról) és a szállás megbeszélése lenne. Kijelentette, hogy előre nem kell fizetni, csak amikor elhagyjuk a kiválasztott szállót. Van valami hátulütője a dolognak? Vagy csak a szállásokat, szállodákat így szeretnék reklámozni? Elsősorban tapasztalatok, de azért vélemények is érdekelnének. Jaa, a nevét és tel.számát is megadta.
2010. jún. 29. 21:10
 1/6 anonim ***** válasza:
Cégnév??
2010. jún. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Passz. Nem is nagyon tudtam odafigyelni, mert közben a 9 hónapos Kisfiam nyafogott az ölemben.
2010. jún. 29. 21:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
gyanús !!!!!!!!!!!!!!
2010. jún. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia..minket beszivattak egy hasonló történettel..a lényeg az volt a mi esetünkben, hogy találkoztunk ..stb és olcsó lett volna a szállás de kötelező programként több órás termékbemutatókon kellett volna részt venni..és minimum egy rendelésnek kellett volna lennie ahhoz, hogy ne kelljen ráfizetni a szállásra..olyan termékeket árultak amik 100 ezer alsó határral küszködtek..én megköszöntem és mondtam a nőnek, hogy váltson állást mert egyszer majd valaki jól megveri ...persze ez nem azt jelenti, hogy nálad is ez lesz a történet.
2010. júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, meggondolom, hogy elmenjünk e, mert számomra is elég gyanús a dolog.
2010. júl. 1. 20:44
 6/6 anonim válasza:
Az előző válaszoló esete lesz, nagy valószínűséggel, mert ugye csak akkor éri meg áron alul ajánlani valamit, ha reklámozzák. Meg aztán a minősége sem mindegy... Lehet hogy egy neves szállodából indultok, aztán átmentek valami lepusztult lyukba.
2010. okt. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!