Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Newark reptérre, hogy tudok a...

Newark reptérre, hogy tudok a Central Park közeléből legegyszerűbben kijutni?

Figyelt kérdés
Mivel menjek, hol tudok rá jegyet venni és kb. mennyibe kerül?
2019. aug. 3. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Central Park kozelebol? Valami pontosabb cim kellene, mivel Central Park oriasi. Kulonben tobb lehetseges utvonal van, de tudni kellene pontosan honnan indulnal.
2019. aug. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ahonnan a legegyszerűbb eljutni oda elmegyek, azért írtam a Central Parkot, hogy nem Brooklyn legtávolabbi pontjában vagyok például.

De 103rd Street egyébként.

2019. aug. 4. 04:39
 3/6 anonim válasza:
Hat a 103rd street is van a keleti es a nyugati oldalon is. Nem tudom igy melyik metro all meg pont ott,de ami Downtown,Queens,Brooklyn iranyba megy az valoszinuleg megall a Penn Station-on is. Ott leszallsz es megkeresed azt az oldalt ahonnan a New Jersey Transit vonatok indulnak. Ott veszel jegyet es megkerded h pontosan honnan fog indulni,leszallsz a repteri vonat megallojanal,atszallsz a repteri vonatra es mar ott is vagy
2019. aug. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Reptéri vonatra is kell jegyet venni?
2019. aug. 4. 23:19
 5/6 anonim válasza:
Bocsi arra mar nem emlekszem,de ugy remlik nem. Regen volt,nekem JFK van kozel,altalaban onnan repulok. De mikor veszed a jegyet akkor ott megkerdezheted
2019. aug. 5. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kell venni, de meg tudod venni egyben a NJ transitos jeggyel.
2019. aug. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!