Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Egy 3 hetes kiruccanás Ameriká...

Egy 3 hetes kiruccanás Amerikába (pl. Los Angeles) mennyibe kerülne?

Figyelt kérdés

Jó minőségű szállodában, repjeggyel, kaját is beleszámítva.


/Nyugi, nem most akarok menni, még mielőtt jönnének a korona-okosok./


2020. máj. 1. 18:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Repjegy olyan 200 ezerért van már szerintem, szállás 3* szállodában olyan ~750ezer a 3 hét, autóbérléssel-kajával-nevezetességek megtekintésével alaphangon napi 100 dollár költség. Ez így olyan 1.5 millió simám.
2020. máj. 1. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Magyarosi Csaba a nyugati parton volt kb 3 hetet ő is ott. Csinált róla egy olyan videót, hogy mi mennyibe került. Ha érdekel nézz utána mindenképpen.
2020. máj. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

3 hetes utazás (New York, Orlando, San Francisco és Los Angeles) nekem egymagamnak 2012-ben valamivel egymillió felett volt. A szállásokon spóroltam (hostel), viszont rengeteg programon vettem rész.


Jövőre tervezek megint többvárosos USA utat, kb. 1,5 millióra számítok.

2020. máj. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Mehetünk együtt 😀😂
2020. máj. 1. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
43%
Mi tavaly voltunk a férjemmel Los Angelesben 3 hétre, nekünk 6 784 344,-Ft volt, bár nekünk van egy igényünk, aminek ára van.
2020. máj. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem hétmillió!!!??? :o Az szép. Nekem egy évben ennyi kb. a bevételem... Na, mindegy, természetesen ennyiért is lehet nyaralni, sőt, többért is. Viszont Los Angeles azért ennél sokkal kevesebből is kijön.
2020. máj. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Bemásolom egy másik kérdéshez a válaszom!


Szia!


Minden évben megyünk



Na, tehát mi 3 hétig ezeket a költségeket számoltuk! (Ketten vagyunk, korai harmincasok!)Minde ár kettőnkre értendő.


Repjegy - 300k ( economy, vagy 1.4millió business)


Szállás - 550k


Kocsi - 220k


Üzemanyag - 60-100k ( sok benzint esznek ott a kocsik)


Étel-ital (gyorskajálda plusz ottoni főzés, szállodai reggeli ),néha egy jó kaliforniai bor, stb. - 300-600k (ez függ tőletek is természetesen.


Nevezetességek meglátogatása - 50k-tól a csillagos égig!


Zsebpénz (csecsebecsékre, otthoni szeretteiteknek szuvenír, amcsi csokik, stb - 50k


Ha jól számolom kettőnknek 3 hétre 1.4-1.9 millió körül jött ki kb 3 hét. Ebben minden benne van



Tehát ,biztosítással mindennel olyan 2 milka körül kéne spórolj 3 hétre!


Kevesebbre nem is éri meg menni meg mondom őszintén


Egy hónapra is kb 2,1 m-ból kijössz!

2020. máj. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!