Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mostanában települt ki az...

Mostanában települt ki az USA-ba valaki közületek?

Figyelt kérdés
CSaládostul ment? Könnyen talált munkát? Melyik államban? Itthon mindent feladott? Érdemes még odamenni? Mostanában egyfolytában ez foglalkoztat, hogy ki kéne költözni a családdal együtt. Egy 3 éves gyerek, férj, feleség) Minden érdekel
2010. aug. 2. 12:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy kiköltözhess, meg kell házasodnod egy amerikaival, mert csak úgy kapsz zöldkártyát...
2010. aug. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
En itt lakom es szerintem meg kell tapasztalni, mert van, akinek nem jon be. De ami meg ennel is nagyobb problema, az az, hogy nem tudsz letelepedni. Csak a zoldkartyalotto, hazassag, csekely szamu hianyszakma altal lehet kijutni. Miert epp az USA-ba akartok koltozni? Csak szolok, hogy ide a legnehezebb, foleg csaladostul. Kanada, Anglia, meg Ausztralia is sokkal konnyebb...
2010. aug. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
mert már éltem kint, pár éve hazajöttem, de egyfolytában visszavágyom. Tudom hogy működnek a dolgok, inkább az érdekelne, hogy mostanában mennyire lehet munkát találni, stb.
2010. aug. 5. 07:38
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha mar voltal itt, akkor tudod, hogy azon mulik a munka, hogy mi a szakmad. Szoval ennyi infobol semmit sem lehet mondani.
2010. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!