Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Amerika melyik az állam ahol...

Amerika melyik az állam ahol viszonylag nem méreg drága albérlet? és ahol meglehet élni tudnátok linkelni?

Figyelt kérdés
2020. nov. 5. 23:10
 1/7 D. Brasco ***** válasza:
77%

Zöldkártyád van már ,vagy ez is egy a sok teljesen felesleges usa kerdes kozul?!Mondjuk nyilvan az,mert ha neked meg lenne az eselyed az ott elesre akkor nem a gyakorin kerdezned a vakot.......

Egyebkent numbeo.com

2020. nov. 6. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Az ország közepe, vidéken a legolcsóbb, pl. Iowa, Nebraska kukoricaföldjei. De mindegy, mert ide sem fogsz tudni költözni.
2020. nov. 6. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%

"Lenne esélyed az ottélésre"


Miért szeretnek a magyar emberek úgy csinálni, mintha valamiféle eredmény lenne Amerikában élni?


Megpályázol egy állást, elnyered (vagy esetleg megfelelő beruházási igényű vállalkozást alapítasz) és már kapod is a munkavállalóit.

Nyilván nem segédmunkásként, de konkrétan villanyszerelő ismerősöm is költözött ki az elmúlt 3 évben.

2020. nov. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
55%

Középső államok. Iowa Nebraska Kansas Oklahoma Észak-Dakota Dél-Dakota.

Vágyott van kicsit nyugatabbra Wyoming Montana Idaho. Bár ezek talán kicsit drágábbak.


Én nem mondom hogy semmi esélyed kijutni meg minek....csak ha itt felteszel egy kérdést ezen az oldalon kivándorlás témában nulla konkrétummal az általában azt jelenti hogy vagy nem gondolod komolyan vagy nincs esélyed csak megkérdezed vagy nem műkszik a Google a gépeden.

2020. nov. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
39%

Kanadában usa-ban is éltem.Párkapcsolat révén jutottam ki.

Akivel ismerkedtem kanadai amerikai kettős állampolgár.

Pár évet kinn éltem, de akkor a kultúrális különbség két ilyen ember között hogy hosszútávon kiütközik bármiben.

Hazajöttem inkább.

42F

2020. nov. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
56%

Néha olvasgatom ezt az oldalt meg más fórumokat is.

Itt a legnagyobb a lehúzók aránya akik csak lebeszélni akarnak, vagy leszólnak, te mit akarsz ott kinn hogy akarsz kimenni.

Pedig ahogy feljebb írták munkaajánlat kapcsán szerződéssel is simá kilehet menni kanadába és az usaba is.

Sok ismerősöm így van kinn, egyik se mérnök meg orvos szimpla egyszerű szakmunkások, csak volt aki alkalmazza őket.

2020. nov. 6. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
6: Hazudj hihetőbbet. Trump ott keményített be amíg hatalmon volt ahol csak tudott. Baromi nehéz volt mát nem csak kiköltözni, hanem a már kint lévő munkavállalóknak a vízumot is meghosszabbítani.
2020. dec. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!