Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Volt olyan akit Miamiban...

Volt olyan akit Miamiban elfogott egy nosztalgikus érzés a jó öreg GTA Vice City-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Volt már közületek akinek Miami helyszínein látva felidéződtek jó öreg Vice City-s emlékek, pl.: itt volt a villa, itt vandálkodtam meg ölögettem anno kiskoromban a zsarukat. Én még nem voltam Miamiben, de ha lesz pénzem, kis nosztalgia gyanánt elmegyek, meg hát a maga módján szép város. Ok, nincs túl sok történelmi épület, de attól még az épületek ahogy állnak, egyfajta hangulatot adnak a városnak. Más hasonló élményetek volt már különböző amerikai városokban( egy régi filmmel vagy játékkal kapcsolatban)

2020. nov. 30. 15:52
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Jajjjj

Online oktatás és a kevés szülői foglalkozás eredménye megnyilvánult egy szép kérdés formájában.

2020. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%

Ha filmeket szeretnél "élőben" is látni, akkor javaslom az Universalt.

[link]

2020. nov. 30. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Mert az tök természetes, hogy minden magyar Amerikában járkálgat.
2020. nov. 30. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
54%

Van akinél viszont az.

Vagy ötször is jártam az orlandói Universalban.


Nem mindenki cigire, piára meg drogra költi a bevételeit...

2020. dec. 1. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az első kérdező gondolom soha nem játszott még ilyen játékokkal, így nem is nagyon vannak róla emlékei, semmilyen kevés szülői hanyagságról meg karanténról nincs szó. Ez a kérdés onnan jött, hogy hallottam, ahogy egyeseket amerikai városokban sétálva egy kicsit nosztalgikus érzés fogadott, hogy "ahogy a filmekben is láttam anno". A Vice City pedig Miami mintájára épült, soknak van róla pár szép emléke, sokan akiket gyermekként elszórakoztatott, mára felnőttek, egy igazi legenda a játék. Ezért is érdekelne, hogy volt -e olyan, akinek a város egyes helyei eszébe juttaták a játékot (amúgy 18F vagyok)
2020. dec. 1. 17:02
 6/10 anonim ***** válasza:
43%
Én sem cigire, piára meg drogra költöm, hanem építkezem. Remélem egyszer lesz pár felesleges misim, hogy kijussak :)
2020. dec. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
bocs, első válaszolót akartam írni nem kérdezőt (:
2020. dec. 2. 14:05
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem ismerem azt a játékot, de persze... eddig kétszer jártam az USAban és sokszor elfogott ez az érzés. Egyszerűen imádtam. Egy autóról, épületről, emberről mindig eszembe jutott egy-egy amerikai film. Haverokkal voltunk és vadásztunk az ilyenre, ki tud többet találni, volt hogy direkt kerestünk ilyen forgatási helyszíneket.
2020. dec. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Igaz külföldön nem sokat jártam, de belföldön is megfog a nosztalgikus érzés, ha olyan helyen utazok vonattal, ahol már mentem szimulátorban és még azt is tudom fejből, hogy melyik kanyar vagy lassújel jön és hány méter van a következő állomásig, sokszor még a fékezés megkezdésének a helyét is megtudom tippelni 😊
2020. dec. 14. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikorra végigmentem a valosagban az Ocean Drive-on éjjel, a színes fényekkel, teljesen az ugrott be, hogy régen, gyerekként én is végigzúztam autóval itt a Vice Cityben, közbe szólt Michael Jackson, vagy Laura Branigan a rádióban...

Meg amikor átmész a szigeteken és ilyen kis dombos hídon kellett a játékban átmenni, alattad a tengerrel... És mikor megláttam, hogy az életben is ilyen... Na arról is a GTA jutott eszembe. :D


Ha egyszer eljutnék LA-be, ott kb csak a GTA-hoz tudnám viszonyítani, mert az 5 már olyan realisztikusan van megcsinálva, meg olyan sokat játszottam vele, hogy tényleg minden arra emlékeztetne.

2021. jan. 31. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!