Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Aki Angliában utazott az...

Aki Angliában utazott az hogyan sikerült bejutnia ha teljes lezárás van?

Figyelt kérdés
2021. jan. 30. 13:52
 1/8 A kérdező kommentje:
Vagy Amerikában
2021. jan. 30. 13:52
 2/8 anonim ***** válasza:
Hol olvastad, hogy teljes lezárás van? Egy ismerősöm épp nemsokára repül az USA-ba, pár napja néztem, annyit találtam, hogy negatív koronatesztet kérnek.
2021. jan. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Angliában van teljes lezárás
2021. jan. 30. 14:00
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
nincs teljes lezárás. a kutya nem fogja megkérdezni hova mész. ismerősöm észak londonból ment birminghambe szórakozni/haverokat látogatni/nemtom, senki rá se nézett. beutazás előtt ki kell tölteni egy dokumentumot, ha van negatív teszted még karanténozni se kell. de ha kell is akkor is csak 10 nap
2021. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kb. 2 hetente utazok autóval Németországból Nagy Britannián át Írországba és vissza. A varázsszó a CMR.
2021. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Van, akit azert megbuntetnek, mert ot merfoldnel messzebb kocogott a lakhelyetol. De majd okosban, ugye.
2021. jan. 31. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én Nyugat-Londonban lakom, és egy nem európai légitársaságnak dolgozom. Simán be lehet jönni a negatív teszttel, a határ nincs lezárva. Itthonról dolgozom, de soha senki nem állított meg az utcán, ha kimentem vásárolni.
2021. febr. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

jelenleg mehetsz, egy negativ Covid teszt kell,ami nem regebbi,mint 72h illetve erkezeskor 10 nap karanten, viszont csak ugy tudsz Mo-n felulni a repulore, ha bemutatod a negativ teszted, majd a passanger locator formot, amin ki van toltve, hogy hova mesz(esetleg meddig, ha nem ott elsz),illetve a kotelezo kormany altal megszabott 2 plusz covid tesztre regisztralsz,amit a karantenod 2. es 8.napjan kell megcsinalnod magadnak,majd rozal mailes postaladaba bedobnod. A ket kotelezo teszt jelenleg 210 fontba kerul.



Amerikaba mehetsz egy negativ teszttel, es ugy, ha az elmult 14 napban nem voltal schengeni ovezetben. Pl elmesz elotte Mexicoba. Amerikaban pedig karantenban kell lenned erkezes utan.Ennyi. Miamiban mar jo kis bulik vannak :) a barokban a pult es a tancparkett kozott kell csak maszkot viselni, de a maszkon lehet fertozni egymast nyugodtan.

2021. febr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!