Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Kuba partjainál motorcsónakos...

Kuba partjainál motorcsónakos ejtőernyőzés közben elszakad a feszítőkötél és az ejtőernyővel átsodródok Miamibe, akkor azt honnan fogja akármelyik hatóság megtudni?

Figyelt kérdés

Mikor földetértem csak egy lennék a 30 millió bevándorlóból.

Ha utána elnyelne az oregoni erdők valamelyike, honnan találnának meg?

Akkora erdők vannak arra, hogy hetekig gyalogolhatsz benne, max szarvast vagy medvét lát csak az ember.

Ha itt valamelyik túlélő youtube csatorna mintájára, erdei faházat építek, és ott élnék, életem végéig élvezhetném az usa csodás tájait?

Amúgy mikor sodorna a szél, és látnám florida keys szigetválágát, meg azt a hosszú szigeteket összekötő autópályát, na akkor tudnám hogy még egy kicsit ha visz a szél, ott van Miami.


2022. jan. 10. 16:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Na, mi történt? Rájöttél, hogy nem tudsz felúszni a Missisippin? :-D
2022. jan. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

Milyen Mississippin?

Nem írtam én ilyenről.

Pár napja vagyok az oldalon, Kuba és Florida lesz az uticél, azért regisztráltam az oldalra, hogy itt olvassak a témában, akik voltak arrafelé nyaralni.

Motorcsónakos ejtőernyőzés akarom elsőnek kipróbálni, ezért akartam ezt megkérdezni.

2022. jan. 10. 17:10
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem te voltál, akkor olvasd el az ötletelő társaid fantasztikus történeteit...


Pl. Átgyalogolni Oroszországból Alaszkába a Bering-szoroson, vagy átgyalogolni a mexikói sivatagon, és volt még pár eredeti ötlet... :-D

Majd megírják a többiek, hogy mi volt még....

De ezzel az ejtőernyős történettel igazán színesíted a listát. :))))

2022. jan. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
2022. jan. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
2022. jan. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
2022. jan. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
2022. jan. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Volt korábban egy másik USÁba készülő.

Szemem gúvadt, el kellett mennem szemészetre..

Aszongya: elmegyek Mexikóba, megközelítve az USA határt, megkérek egy kisrepülőst vigyen fel 4000-re, ott kiugrok siklóernyővel és átvitorlázok Amerikába.

Álmában írhatta?

2022. jan. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
8: óóóó, erről én lemaradtam! :-D
2022. jan. 10. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Már megint itt ez a barom. Tiltsátok már le!
2022. jan. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!