Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 17 évesen Covid oltás nélkül...

17 évesen Covid oltás nélkül beengednek az államokba?

Figyelt kérdés

Eléggé igyekeztem utánajárni ennek a témának, de sajnos nem találtam elég infót, ezért fordulok hozzátok ezügyben. Úgy néz ki, hogy megyek meglátogatni a rokonokat NY fele viszont egyenlőre nem vagyok beoltva. Eddig azt láttam, hogy 18 év felett kötelező a vakcina, de gyermekekre is ez vonatkozik? A Turkish Airlines-t néztem ki, ahol ezen felül azt láttam, hogy oltás nélkül kell egy napnál nem régebbi PCR teszt. A kérdés inkább az Államokra vonatkozik.

Köszönöm a válaszokat!


2022. febr. 28. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
22%

17 évesen az emberek többségének már megjön a józan esze, és beoltatja magát.

Neked nem jött meg. És még a beutazási szabályokat sme vagy képes önállóan értelmezni.

2022. febr. 28. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

#1

Ha nem kellene szülői beleegyezés, már be lennék oltva. De nem kérek az okításodból, ha nem tudsz egy építő választ adni, ne válaszolj!

Te is aztán egy értelmiségi lehetsz.

2022. febr. 28. 20:34
 3/8 A kérdező kommentje:

Közben meglett a válasz.

18 év alatt be lehet utazni az USA-ba oltási igazolvány nélkül. Ha esetleg valakit még érint

2022. febr. 28. 21:44
 4/8 scamdemic ***** válasza:
65%

1-es, hozzád (is) szól pár mondatot Dr. Robert Malone (mRNS-feltaláló, aki egyébként be van oltva):

[link]

2022. márc. 1. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
63%
1 es!!!! 17 évesen volt annyi esze, hogy belátja a 4 havi oltakozás nem ér az ég világon semmit! Erre inkább büszke lehet! :) eszed úgy látszik neked nincs mert nem a kérdésre válaszoltál.
2022. márc. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

4

Dr. Robert Malone NEM feltalálója a mRNS-vakcináknak, hanem a hamis covid elleni gyógyszerek forgalmazójaként és vakcinák elleni hamis hirek terjesztéséért beperelt, és az orvosi diplomájának felfüggesztésének a folyamatában levő, egy lovasfarmon élő, mentálisan beteg ember.


Kérdező: nem, nem fognak beengedni, mert az oltás 12 éven felülieknek kötelező. Csak szólok, hogy nem fogadják el az orosz és a kínai vakcinákat.

Az, hogy a török légitársaság egy gyorsteszttel vakcina nélkül felenged a gépére, az nem jelenti azt, hogy az USA bevándorlási tiszt nem fordit majd vissza.

Azt a kis nüansznyi problémát meg sem említem, hogy 18 év alatt nem igazán jelentkezhetsz ESTA-ra, szülői kitöltés nélkül. Ha pedig a szüleid kitöltik az ESTA-t, akkor látni fogják a vakcina-kötelezettséget is.

2022. márc. 3. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kedves #6os,

A szülői kitöltés nem akadály.

Továbbá be lehet utazni 18 alatt oltás nélkül.

"Kiskorúak utazása: 18 éves kor alattiak a kivételi körbe tartoznak, így beutazhatnak oltási igazolás nélkül is az USA-ba, amennyiben 2 éves kor felett 1 napnál nem régebbi a választott légitársaság által előírt negatív Covid-19 tesztet bemutatnak."

[link]

2022. márc. 5. 23:52
 8/8 anonim ***** válasza:

Javasolom, hogy inkabb az USA oldalain nezelodj informaciok utan, ha mar ennyire okoska vagy. Az, hogy a magyar konzuli szolgalat mit ir, arrol a bevandorlasi tisztek nem szoktak tudni. Ok a CDC es a kormany szabalyait tartatjak be, es visszaforditanak.

[link]

2022. márc. 6. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!