Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA-ban, Washingtonban...

Az USA-ban, Washingtonban turista beteheti a lábát a Fehér Házba? Főleg azoktól kérdezem ezt, akik jártak a Fehérvár Travellal az USA Keleti Parton.

Figyelt kérdés

#Fehér Ház #USA Washington
2022. márc. 4. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem kérdezed meg az utazási irodától? Szerinted itt hányan voltak az USA-ban irodával?
2022. márc. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jó előre be kell jelentkezni. Kérdezd meg az utazási irodát.
2022. márc. 4. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

A nagykövetséghez kell fordulnod.


[link]

2022. márc. 4. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Bocs, kieg. a 3.-hoz: A hazánkból induló szervezet utak között szerepel a Fehér Ház, de nem annak bejárása.
2022. márc. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Néhány éve 5 napot töltöttem Washingtonban.

Ebbe nem fért bele, hogy megkapjam az engedélyt.

2022. márc. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
En meg Trump idejeben voltam Feher Hazban, de en amerikai allampolgar vagyok es kongresszusi kepviselom intezte el. Idegen allampolgar csak sajat kovetsegen keresztul tudott bejutni, de azt hallottam, magyar kovetseg nem hajlando ezzel foglalkozni. Ahogy emlitettem, az Trump idejeben volt. Evekkel ezelott meg 9/11 elott barki be tudott menni Feher Hazba, igy kulfoldi turista is. Most nem hiszem hogy egyaltalan leteznek meg Feher Hazi belso turak, hiszen Biden mindentol es mindenkitol fel. Ha egy utazasi iroda Feher Hazat iger, ez csak annyit jelent hogy kintrol lehet nezni.
2022. márc. 4. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!