Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Oroszországból szabad csónakka...

Oroszországból szabad csónakkal beutazni Alaszkába?

Figyelt kérdés
Vagy megállítanak a partnál és visszaküldenek?
2022. márc. 11. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
80%

Most már Oroszországban vagy? Vagy csak most indulsz arrafelé?

Ha már most is ott vagy, akkor mielőbb indulj el Alaszkába csónakkal, remélhetőleg elég hamar elkapnak, és visszaküldenek Oroszországba, ahol biztosan szívesen befogadnak majd, és kapsz egy saját farmot Szibériában.

Ha még csak most indulsz Oroszországba, akkor javaslom, ne Ukrajna felől közelítsd meg őket. Ha sikerült bejutnod, akkor már csak párezer kilométerre vagy a tengertől, és ha sikerül szerezned egy csónakot, onnantól életbe lép az előző pont.

2022. márc. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Jövő hónapban megyek még nem vagyok Oroszországban. Arra gondoltam, hogy Moszkvából elrepülnék Vlagyivosztokba onnan stoppolnék a legkeletibb helyre bérelnék egy csónakot és elindulnék.
2022. márc. 11. 11:17
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem repülsz egyenesen Alaszkába? És miért ragaszkodsz ahhoz, hogy Oroszországon keresztül menj? Tényleg jó ötletnek tartod most Oroszországba utazni?

Próbállak komolyan venni, de szerintem neked irtó sok szabadidőd és határtalan fantáziád van. Kb.12 évesen voltam ezen a szinten, hogy nézegettem a világatlaszt, és elképzeltem, honnan hová utazhatnék.

2022. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3 hagyd. Már ismerjük itt, be van csípődve nála ez az Alaszka-téma, meg az illegális határátlépési kísérletek különféle formái.

Kedves kérdező, ha csónakkal mész, hol fogják tudni átadni neked a medveriasztót meg a sálat-sapkát??? Aggódom érted! :D

2022. márc. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
A vonaton még azon aggódtál, nem szól a kalauz, és átvisz a sihu-sihu Alaszkába. Ejtőernyő sem vált be?
2022. márc. 11. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Jajjnekem...... Már megint az alaszkástroll.... :-D
2022. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#4: :-D :-D
2022. márc. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Inkább Ukrajnából menj.
2022. márc. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 D. Brasco ***** válasza:
100%
Napi alaszkás troll kerdes pipa
2022. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!