Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik budapesti utazási...

Melyik budapesti utazási irodát ajánlanátok az USA-ba való kiutazáshoz?

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 14:28
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Vajon ha tudnám a nevét, itt érdeklődnék?
2022. máj. 5. 11:05
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

Sajnos mi sem tudjuk az irodád nevét, amelyik intézte az utazásodat.

Csak maradt tőlük valamilyen nyomtatvány, szerződés vagy számla?!

2022. máj. 5. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Sajnos nem találtam ilyesmi számlákat. De a hozzászólások és alaposabb körbekérdezés után én is arra jutottam, hogy intézem az egészet egyedül. Nem tűnik egy vészes dolognak.
2022. máj. 5. 12:33
 14/18 anonim ***** válasza:
53%
Nem látunk a fejedbe, de csináld egyedül, akkor jobban jársz.
2022. máj. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Jó következtetés! Közben eszembe jutott, hogy a nyelvtudás sem akadály, mert mind az ESTA-t, mind a repjegyet tudod teljesen magyarul is intézni.

A repüléshez annyit, hogy a Covid alatt a Lufthansa nagyon bealudt, az Air France/KLM csoport Európában beelőzött de USA-ba is olcsóbb árakat adnak. Vedd figyelembe hogy nem kötelező Pestről repülni, Bécsből is lehet, meg kell nézni melyik éri meg jobban. Persze ha Békéscsabai vagy, akkor kényelmetlenebb.

Melyik városba mennél és kb mikor?

2022. máj. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

Az ESTA-t sikeresen megkaptam. :) A repjegyeket is megvettem már, viszonylag jó áron. American Airlanes, meg British Airways járatokkal megyek.

Budapestről, két hét múlva. Sajnos ez a bécsi megoldás nem jutott eszembe időben. De legközelebb lehet, hogy megpróbálom. :)

2022. máj. 7. 12:11
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Na, örülök, hogy magad megoldottad. Jó utat!
2022. máj. 7. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2022. máj. 7. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!