Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » USA túltartózkodás esetén mi...

USA túltartózkodás esetén mi a teendő?Hogyan tudom feltűnés mentesen elhagyni az országot?

Figyelt kérdés

Most vettem észre hogy lejárt 2 éve a vízumom, valahogy kiment a fejemből.Ismerősnél laktam éltem,de haza szerettem volna látogatni, akkor néztük a vízumom hogy bizony majdnem két éve nem érvényes.Aki tapasztalt USA utazó,hogy érdemes elhagyni az országot,hogy ne vegyenek észre?

Hajó,esetleg Mexikó?

Most délelőtt nézegettem utazási csoportokat facebookon, hogy akik így jártak mint én mit csináltak.

Többen a Mexikó felőli kilépést javasolják, mert kifelé nem néznek semmit az amcsik, Mexikóba elég csak az európai útlevél.

Ha hazalátogattam utána mennyi idő míg visszatudok menni újra az USA-ba?


2022. máj. 12. 12:41
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

hogy lehet ilyesmit elfelejteni??? :-O :-O


Milyen típusú vízumod volt?

2022. máj. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
30%
Kérdezz rá Székely Vegánnál.
2022. máj. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
D.Brasco-t hiányolom... :) Tuti lesz jó tippje.
2022. máj. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Az még hagyján, hogy elhagyod feltűnés nélkül, de hogy mégy vissza?

Legközelebb ha be akarsz lépni, mi lesz ha megkérdezik: hogy-hogy jön, amikor el se ment?

2022. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
#4: Jogos! 10pontos a kérdés. :)
2022. máj. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Eddig is csaltál, hazudtál és tróger voltál.

Eljátszod a hülyét most is.

Remélem egy életre bsznak ki onnan.

2022. máj. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Menj ejtőernyővel Alaszka felé. Víd magaddal a kallert is.
2022. máj. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%

#7: :-DDD


De ne felejtsen el magával vinni medveriasztó sprayt! :D

2022. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
93%

Ha bevándorlási ügyvédhez fordulnál ahelyett, hogy FB csoportokat olvasgatnál, akkor tudhatnád, hogy az Egyesült Államokban nincs exit check sehol sem, tehát teljesen mindegy, hogy Mexikóból mész haza vagy a JFK-ről. Ha nem gyalog jössz haza Mexikóból, a repülési adatokból úgyis tudni fogják a távozásod pontos idejét, helyét, a járatszámodat, stb.

Ha több, mint 365 nappal túltartózkodtál, akkor hazalátogatás után 10 évvel tudsz visszamenni legközelebb, ha adnak vízumot.

2022. máj. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaja, nem vetted észre, hogy lejárt 2 éve a vízumod. Hazudj már hihetőbbet. Miért nem akarod felvállalni, hogy full feketén mentél ki melózni "ki a tökömet érdekel a vízum, csak adjanak fizut és kész" alapon? Elején utána jártál volna a dolgoknak, akkor rájöhettél volna, hogy pont ilyenekkel szívsz.

Nem, Mexikó felől se úszod meg. Ott fog virítani az útleveledben a lejárt vízumod és kalap-kabát. Kimenni kimehetsz, de szerencsés esetben is 10 évig nem engednek be többet téged az USAba.

2022. máj. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!