Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Idén nyáron megyek először...

Idén nyáron megyek először Amerikába 18 évesen és egy kicsit izgulok, hogy a határnál mit kérdezhetnek tőlem. Esetleg aki ment már Amerikába az tudna írni nekem, hogy miket kérdeztek a határnál?

Figyelt kérdés

Továbbá mennyi az esélye annak, hogy visszafordítanak, ha 7 hétre akarok menni egyedül? Mármint olvastam, hogy ez akár gyanús is lehet, ami miatt vissza is fordíthatnak.

Köszönöm előre is a válaszokat!



2022. máj. 21. 00:16
 1/8 anonim ***** válasza:
10%
Erről én még csak rosszakat hallottam, simán visszafordítanak bárkit aki nem szimpatikus nekik. Ilyen is csak az usában van sehol máshol a világon. Ha megvan a visszaúti jegyed és jól beszélsz angolul akkor talán beengednek.
2022. máj. 21. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%

Hol fogsz lakni? Van annyi dollárod, ami fedezi a kintléted költségeit? Be is kell mutatnod a visszaútra szóló jeggyel együtt.

Ha azt mondod, hogy dolgozni akarsz, de nincs munkavállalási engedélyed, azonnal visszafordítanak. Akkor is, ha nincs elég pénzed.

2022. máj. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Nyugi, nekem 14 évesen sikerült megugrani a lécet, neked is menni fog fiatal felnőttként.
2022. máj. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%

Gondolom beszelsz angolul...


A megfelelő weboldalakon reszletesen le van írva h miket kerdeznek. Guglizz rá... immigration officer interview

Questions es hasonló keresőszavakkal...

2022. máj. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkinek!!
2022. máj. 21. 10:22
 6/8 anonim ***** válasza:
81%

Ha semmi illegalisat nem akarsz csinalni, a papirok is rendben vannak akkor siman beengednek.

Gondolom olyan helyre mesz ahol sok a turista, igy nem feltuno hogy mit keres ott egy 18 eves magyar.

2022. máj. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
77%
Ha van mentorod, vagy lefoglalt szállásod, amiről mutatsz nekik papírt, kicsekkolási időponttal együtt, nem szívóznak.
2022. máj. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ezt túlmisztifikálni, nekem ennyi szokott lenni:

I.O-"Good morning, how long will You stay?"

Én-"Good morning, for x weeks."

I.O-ráírja a pecsétre majd "Put Your fingers here please. Thank You, have a nice one."

Én.-Thank You, You too.

A visszafelé szóló repjegyem mindig megvan (ha kérnék esetleg be tudom mutatni), a szállás része nem mindig szokott kitöltve lenni ESTA-n.

Soha nem ellenőrizték a pénzügyi hátterem, sem a visszaútra szóló repjegyet nem kérték még.

Esetleg a Covidos papírokat kérhetik, de úgysem engednek felszállni a gépre ha nincsenek rendben.

2022. máj. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!