Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az USA-ba valóban nem lehet...

Az USA-ba valóban nem lehet beutazni Sputnyik oltással?

Figyelt kérdés

Elvileg a neten mindenhol azt olvastam, hogy azzal semmiféle képpen sem lehet beutazni. Csak azesetben ha illető felvesz még legalabb 1 ott is elfogadott oltást.

Kb 20 nap kintartózkodásról van szó. Munkaügyben, de többen mennénk és van néhány kulcs ember akinek csak 1 Sputynik oltása van. (Nem én szervezem, csak hallottam hogy emiatt akár füstbe is mehet az egész út.) ugy tudom december vége-január első fele lenne az út.

Én már voltam kint és annyira nem bánnám, ha ez most elmaradna.



2022. okt. 17. 01:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az orosz és kínai vakcinákat nem fogadják el.
2022. okt. 17. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%
Miért nem annál reklamálsz akinek elhitted a meséjét, hogy az egész világon elfogadják majd??!
2022. okt. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
79%

Két dózisos nyugati oltás mellett egy sputnik az oké. Egy dózisos mellet is oké. Szóval

2pfizer+1sputnik utazhat

1jansen+1sputnik utazhat

2sputnik+1pfizer nem utazhat


Ha most ráadat a sputnikra egy jansent akkor leghamarabb 15nap múlva utazhat.


A reptéren dolgozom, nincs kibúvó, nincs kisasszony csak most az egyszer. Az atyaúristen is odatelefonálhat, ha nincs meg az elfogadott oltottság, nem utazhat.

2022. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
35%

Még valami

1sputnik+1pfizer szintén nem jó

2022. okt. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a vàlaszokat, mind hasznos volt, kivéve a màsodik.

Neki üzenném, hogy válaszadàs előtt értelmezze a kérdést.


Nekem egyébként sem Sputynik oltásom van, hanem 2 Pfizer, úgyhogy magam részéről nincs is kinek miért reklamálnom, plusz írtam is, hogy nem feltétlen szeretnék utazni, ezért nem bánom ha emiatt ez mégis meghiusul.

Többeknek van Sputynik oltásuk a kollegàk között és van, akit nem fogunk tudni pótolni, mert a legtöbben bizony most nem fogják felvenni emiatt az oltást.

Utolsó, köszi a válaszokat. Olvastam hogy kell egy elfogadott oltás, de akkor ezek szerint nem mindből elég az 1+ oltás.

A Sinopharmot egyébként elfogadják? Mert az első azt írta hogy azt sem, de mintha aztbolvastam volna higy azt már elfogadjak.

2022. okt. 17. 16:16
 6/16 anonim ***** válasza:
15%

Nincs mit értelmezni a kérdésen, ugyanis kétféle ember van csak.

Aki utazik, meg aki a hülye oltása miatt otthon marad.

Na csááá.

2022. okt. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
51%
A kamuoltásokat ott nem fogadják el.
2022. okt. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Mert az USA-ba beutazáshoz kell bármiféle oltás?
2022. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

Én sem tudtam, de kell!

Teljes oltottság, ami minden oltásnál mást jelent. (Pl Pfizerből 2, Jansenből 1.) de a Sputynyikot nem fogadják el, csak ha mellette valamiből van teljes oltottságod.

2022. okt. 18. 15:24
 10/16 anonim ***** válasza:

9: Itt azt írják, hogy negatív tesztet is elfogadnak:


[link]



Legalábbis hogy ha turistáskodni mész. De nem hiszem, hogy akkor dolgozóknak kellene oltás.

2022. okt. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!