Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Az usaba utaznek januarban de...

Az usaba utaznek januarban de nem tudom,hogy igenyeljek-e estat mer van egy kis erteku lopasi ugyem amiben csak gyanusitott vagyok es folyik az eljaras ilyenkor mit jelolljek az estamon tenyleg megtudjak az adataimat? Megkaphatom az estat?

Figyelt kérdés
2022. nov. 9. 00:49
 1/7 anonim ***** válasza:
11%
Szerintemjobbha eszta nélkül mêsz. Megvillantod az i sta profilod biztos megadják a celebvízumot.
2022. nov. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Megprobalhatod elhazudni, de ha letartoztattak vagy priuszod van, ugyis kiderul es elutasitjak.
2022. nov. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vízum akkor.
2022. nov. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nincsen JOGERŐS bírósági ítéleted, addig ártatlannak számítasz.

Vagyis nyugodtan megigényelheted, ha még nincsen priuszod.

2022. nov. 9. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Amíg nincs ítélet, ártatlannak számítasz.
2022. nov. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az lehet, csak épp az ESTA igénylésnél - legalábbis, amikor pár éve én csináltam - volt olyan kérdés is, hogy most van-e ellene eljárás. Tehát nem csak a büntetlen előéletre kérdeztek rá, hanem a jelenleg folyamatban lévő eljárásokra is.
2022. nov. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Es ilyenkor igenre menjek gondolom ez befolyasolo lehet,hogy megadjak vagy nem?
2022. nov. 14. 07:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!