Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Várhatóan meddig szivatják...

Várhatóan meddig szivatják még az USA hatóságai az embereket azzal, hogy oltási igazolást kérnek a belépéshez?

Figyelt kérdés
Mikor engedik már ők is el végre ezt a baromságot?

2023. febr. 5. 18:15
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
79%
10: Nyilván tesztelte és/vagy teszteltette magát.
2023. febr. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%
Amerikai állampolgároktól és lakosoktól nem kérnek. Ha nem tetszik, nem kell idejönni.
2023. febr. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
73%
@10 Elég egyszerűen működnek a vírustesztek, értem én, hogy bizonyos iskolázottság alatt minden bűvésztrükknek tűnik, de ennek tényleg pár perc utána olvasni.
2023. febr. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
32%
12: Ez a pöffeszkedés szótári definíciója. Gratulálok! Csak nehogy nagyon elszállj magadtól.
2023. febr. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
75%

Ha nem tetszik, akkor nem kelle beuatzni az USA területére.

Minden ország maga hozza meg a beutazási szabályokat.


Tiszteletbe tartom a véleményed és sajnálattal olvastam ami történt. És meg értem, hogy nem akarod beoltani magad , de te is tarts tiszteletbe a másik szuvenér állam jogát.

2023. febr. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem értem miért nem értik meg sokan, hogy a Phizer jó, mivel az amerikai demokrata jogászok által irányított szervek jóváhagyták. Nem kell elhinni az összeesküvés-elméleteket, amiket a neonáci mihazánk legyárt
2023. febr. 9. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
#16: Persze, csak kérdés hogy mire. A szomszédunk orvos volt. A második kötelező pfizer után két nappal megállt a szive és meghalt. Fiatalon, teljesen egészségesen. Mi nem oltakoztunk, egy hét alatt úgy ment át rajtunk a covid, mint egy gyenge influenza. A Mi hazánk meg nem érdekel. De most akkor kinek higgyek? A szememnek, vagy az amerikai demokrata jogászoknak?
2023. febr. 9. 17:26
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Én meg mit mondjak arra, hogy itthon elütött egy covidost az autò es bekerült a covid halàlozàsi statisztikàjàba?
2023. febr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
15%
Hol elengedik hol nem. Az interneten azt nem tudja meg. Meg az állami alkalmazottak mehettek korábban is bármelyik országba persze nem mindig. Telefon!!!!! A konzuli oldalakon csak hamis adatok vannak. Szerintem gyakrabban kéne ellenőrizni önnek ezeket az infókat , mert ezt minden hülye tudja. Propagandagepezet szót meg kell tanulni!! Főleg az USA és Magyarország esetében. Itt olvasott hírekből semmi sem igaz.
2023. febr. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!