Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Megbízható a Resort Leaders...

Megbízható a Resort Leaders közvetítő iroda?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy pár véleményt olvasni azoktól, akik már voltak általuk kint dolgozni. Nektek sem mondták el előre az összes lehetséges szállodát, csak mindig a következő interjúról tudtatok? Nehéz elhelyezkedni úgy, ha a barátaimmal szeretnék menni? Ha felvesznek valahova, de a barátomat nem, akkor visszamondhatom az ajánlatot?

2023. márc. 1. 17:05
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Szia, én a camp leaderssel voltam, idén megyek a resolt leaderssel de ez a két cég egyébként egy és ugyanaz, csak a program más.


Nem, nem mondják el, mert a cégek választanak ki téged. Ez nekem sem tetszik annyira, de ez a helyzet. Ezért kell felkészülni a hotellel lévő állásinterjúra és kérdéseket feltenni, hogy kiszűrd, hogy akarsz-e majd odamenni hozzájuk vagy sem.


A barátaid a leadersnél lévő állásinterjúban jelezhetik, hogy rakják be a profilodhoz, hogy "szeretnél XY-nal együtt lenni" és ezt a cégek figyelembe fogják venni. Nekem tavaly sikerült az egyik barátommal közösen elhelyezkedni, több emberrel nem tudom, hogy müködik ez.


Viszont ha felvesznek valahova és alá is írtad a papírokat akkor csak bánatpénz ellenében mondhatod fel a szerződést, de nem tudom, hogy az mennyibe fájhat. Amíg nem interjúztatták le a haverjaitokat, addig ne írjatok alá, jobb javaslatom nincs.


Egyébként van ott náluk egy telefonszám a leadersnél, amit 10-16-ig lehet hívni, és mindenre tök kerekten válaszolnak és segítenek. Nem volt nálam olyan, hogy ne tudtak volna válaszolni, pedig elég egyedi eset vagyok. Javaslom, hogy őket hívjátok fel ha bármi kérdésetek van, mert jófejek és segítenek és nem valószínű, hogy hülyeséget mondanak, nem úgy mint én😅

2023. márc. 1. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!