Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Melyik hely tetszett a legjobb...

Melyik hely tetszett a legjobban Amerikában és miért?

Figyelt kérdés
dec. 14. 15:18
 1/7 anonim ***** válasza:
53%

Amerika alatt az USA-t vagy a kontinenst érted?

Ha a kontinensre gondoltál, akkor az egész, vagy csak Észak-/Közép- vagy Dél-Amerika?

dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem min jól, ami messze van Alaszkától.
dec. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Los Angeles,de csak mert ott voltam egyedül.
dec. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
10 államban jártam, sok szép helyen, de nekem valamiért New York lett a szerelem. Pedig gyűlölöm a koszos, büdös, zajos nagyvárosokat, ezt az egyet viszont mégis imádom. Az első utazásom óta már kétszer visszamentem, de tervben van a következő...
dec. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem a Yellow Stone. De mindenfelé vannak elképesztően szép helyek. New Yorkot per speciel én útálom, de elfogadom, ha másnak más a véleménye. Ha már város, akkor nekem Washington DC.
dec. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Huh. Nehéz kérdés.

Las Vegas-ba bármikor mennék. Nem vagyok egy nagy szerencsejátékos, sem hajnalig bulizós tipus, de annak a városnak valami brutál hangulata van. Csak azzal hogy benn sétálgatsz a kaszinókban/hotelekben és nézelődsz, el tudod tölteni az egész napot.


Sedona egy kis város, Grand Canyon-tól nem messze. Megkockáztatom hogy szebb mint a Grand Canyon.


Oatman egy pici kis falu ami arrol híres hogy egy csomó csacsi lakik ott akik szabadon kószálnak és nagyon szelídek. Kihagyhatatlan hely. Kalandos feljutni, mert hegytetőn van és elég szűk az út, de az a sivatagos-kaktuszos táj valami gyönyörű.


Ennek ellentéte Carson City és környezete ahol hatalmas fenyőerdők vannak és hóhatár. Lehet hogy ha választanom kellene, oda költöznék.


Calico egy "egyutcás" szellemváros. Nagyon hangulatos. Imádom. Érdemes megnézni.


Washington ahhoz képest hogy a főváros, nagyon nyugodt, nagyon tiszta. Meglepő. Mentünk egy főutcán és jóformán üres volt.


A 66-os út elején, szóval még viszonylag "keleten" kb az összes kis farmer-falu gyönyörű, csendes. Igazi Amerika hangulat.

dec. 17. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ann Arbor; Seattle; Galveston; Clearwater; Boulder és valahogy New York engem is beszippantott. Los Angeles viszont teljesen hidegen hagyott
dec. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!