Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Olyan megbízható utazási...

Olyan megbízható utazási irodát keresek, ahol nem kell jelentős felárat fizetni, ha egyedül utazok. Tudunk ilyet?

Figyelt kérdés
Észak-Amerika (keleti part) a cél. New York, Washington, Philadelphia, és a Niagara. Az ilyen utak kb. 1,1-1,2 mio ft-ba kerülnek. Viszont ha egyedül megyek, a felár 300-400 ezer ft. Az otp travelről meg ne is beszéljünk (majdnem duplája). Mindenképp utazási irodás utazást szeretnék, az egyéni utazást kerülném. Még 100-150 ezer ft-ot ki is fizetnék felárra, de az utazási ktg negyede, harmada felárra sok nekem.
febr. 21. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

"Viszont ha egyedül megyek, a felár 300-400 ezer ft"

Én még életemben nem hallottam olyat, hogy az utazási iroda kifaggat, hogy van-e kivel szexelned és ha nincs, akkor felárat kér. Honnan vetted te ezt?

febr. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az egyágyas felár fogalma szerintem általánosan ismert. Azt tudni fogják, ill. meg kell mondanom, hogy egyedül utazok. Egyik első kérdésük, hogy hány főről van szó.
febr. 21. 14:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nem kimondottan az utazási iroda felára, hanem a hoteleké.

Ha bookingon nézel hoteleket, még akkor is kétágyas szobákat dob fel, ha egy fő utazót jelölsz meg.

Az 1,1-1,2 milliós útnál a párban utazó csak a szobaár felét fizeti, te meg egyedül az egészet. Vagy itt van ez a budapesti hotel, nézd meg az árait, az egy főnek kiadott szoba drágább, mint ha ketten vennék ki. [link]

febr. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, ezt értem, és tudom, igazából nem is azt írtam, hogy maga az utazási iroda felára. Csak egy kicsit bosszantó. De úgy látszik, ez van mindenhol.
febr. 21. 14:32
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a szállodákban a legkisebb szoba két ágyas, ézért érthetö a dolog. A szállás ára ugyanis nem a személyek számától függ, hanem attól, mennyibe kerül a szoba. Fél szobát nem lehet kivenni - nem hiszem, hogy örülnél, ha egy vadidegennel kellene közös szobában lenni -, az egy szoba ára meg fix.
febr. 21. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!