Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Cserediák szeretnék lenni az...

Cserediák szeretnék lenni az usában de sehol sem találok megfelelő programot. Mit tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Ha lehet most indulnék amint lehetséges
2010. nov. 6. 22:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát az nem csak ugy van ,hogy akkor indulsz amikor akarsz.Van par iroda ami ezzel foglalkozik de honapokkal elotte kell jelentkezni es nagyon sokba kerulnek.En is akartam menni fel evre csak sajna engem a sulibol nemengedtek el.Egyebkent csak eleg beirni a google-ba hogy középiskolai tanév külföldön es akkor kijonnek.Sok szerencset
2010. nov. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
98%
Egy ilyen szervezetet ismerek, annak AFS a neve, minden évben van a város középiskoláiban néhány külföldi diák, akik rajtuk keresztül jönnek, és egy ismerősöm fia is most készül velük az USA-ba menni egy évre. Középiskolás korosztállyal foglalkoznak, nem tudom, te mennyi idős vagy. Itt tudsz utánanézni: [link]
2010. nov. 6. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg cég szervez ilyet:


Bigben

Bron-Y-Aur

LingVisit

Nacel International

AFS

Into Exchange

InsideWorld

Masterclass

Rotary Klub (Ez olcsó, támogat a szervezet, de szigorúak a kiválasztásnál)



Legkorábban 2011 augusztusában mehetsz ki az USA-ba, a 2011 januári programokra lejárt a jelentkezési határidő.

Ha milliomos vagy, magániskolába azonnal felvesznek.

Ha állami iskolába akarsz járni, körülbelül 2 millióba fog kerülni a tanéved, mindennel együtt.

Ha felsőoktatásba akarsz jelentkezni utána, ott kb 20 000- 30 000 USD/tanévvel számolj..

2010. nov. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!