Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Két 19éves fiú vehet New...

Két 19éves fiú vehet New Yorkban vagy Londonban vagy Los Angelesben egy albérletet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 1. 22:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Londonban igen, többi várost nem tudom, mert ott 21 évtől tekintenek felnőttnek, nem 18-tól. Kivéve pár államot.
2011. jan. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De USA-ban akkor se ha magyarországon már betöltöttem a 18at
2011. jan. 1. 22:51
 3/10 anonim ***** válasza:
77%
Az USÁ-ban 18 évesen jogilag felnőttnek számítasz: jogilag érvényes szerződést írhatsz alá, házasodhatsz, halálbüntetést kaphatsz, minden. Az hogy csak 21 éves kortól ihatsz az egy másik kategória.
2011. jan. 2. 02:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Megfelelő anyagi háttérrel? IGEN!

Lakhatsz az Egyesült Államokban? NEM!

2011. jan. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
USA-ban max. akkor ha van ehhez lévő vízumod (munkavállalói,tanulói). Ezen kívül nem kevés pénz New York-ban egy albérlet...Los Angelesről nem nagyon tudok nyilatkozni. Londonban viszont igen!
2011. jan. 2. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"USA-ban max. akkor ha van ehhez lévő vízumod"


Légyszíves nézz valaminek már utána, vagy ne írj baromságokat.


Bárki vehet ingatlant az USA-ban, akinek megvan rá a kerete. Nem telepedhet le csak úgy, de vehet ott ingatlant kedvére.

2011. jan. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!


Itt egy remek példa:

Kimész turistaként, nem tudsz lakástbérelni/venni mivel nincs erre megfelelő státuszod az országban,államban. Nem fognak minden jöttment akár turistának lakást kiadni/eladni.. ugyanazt tudom ajánlani mint Te nekem, kicsit nézz utána...

2011. jan. 4. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha van pénzed IGEN, lehet!


Mondjuk albérletet nem venni szoktak, a kérdező kissé zavarodott, most venni akar-e vagy bérelni.


Venni mindenképp vehet, ha van egy rakás pénze.


Bérelni is, ha van pénze!


TEHÁT IGEN LEHET!

2011. jan. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát először sztem kisebb városba kéne ahol nem olyan szörnyüek az árak:D Házat kint (usa) nagyon drágán lehet venni, ott bérlik őket. Albérlettel nem tudom mi van. Ha van rokonod kint könnyen kijuthatsz 19 évesen is, anélkül "kicsit bonyolultabb" de azért hajrá
2011. jan. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

albérletet bérelni szokás, azt pedig nem fogsz tudni megfelelő státusz miatt.


ha lakást akarsz venni akkor azt fogsz tudni bár nem lesz olcsó. :D

2011. jan. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!