Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » San Francisco vagy New York...

San Francisco vagy New York jobb hely?

Figyelt kérdés
Melyik amerikaibb hely? Hol van több látnivaló?
2011. jan. 6. 22:05
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
friscoban
2011. jan. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
New York
2011. jan. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Utazás szempontjából azt mondanám, hogy előbb New York aztán San Fransisco. Egyszer mindenképp látni kell New Yorkot. Viszont ott élés, környezeti adottságok stb. miatt San Fransisco az élhetőbb hely. Látnivalókban mennyiségében szerintem egyforma.


Ha szép környezetet és tájakat(Yosemite), amerikaiasabb nagyvárost akarsz látni akkor: San Fransisco

De ha egy érdekes, nyüzsgő, híres nagyvárost szeretnél akkor inkább New York.


Itt egy látnivalókat és túrákat összegyűjtő weblap aminek van New York-os és San Fransiscos oldala is:


[link]

[link]

2011. jan. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
46%

mindkettő amerikaias, csak máshogy

New York a modern USA főleg, Frisco pedig a 18-19. sz.-i, szerintem utóbbi sokkal érdekesebb, mellesleg Frisco sokkal élhetőbb város is. És hát a fekvése... *.*

2011. jan. 17. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
San Francisco sokkal sokkal sokkal csodálatosabb hely mint New York (szerintem) :)
2011. jan. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
New York, mert igazi pörgős, nyüzsgő nagyváros ;)
2011. aug. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
San Francisco a nyerő.
2013. márc. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!