Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Elfogadják e az USA-ban a C+E...

Elfogadják e az USA-ban a C+E jogosítványt vagy újra kell vizsgázni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 16:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Ujra kell vizsgazni es teljesen mas betuvel lesznek jelolve ezen kategoriak, szoval az ne zavarjon meg.
2011. jan. 21. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Azt hallottam, hogy bemész valami hivatalba, bocsi, de már nem tudom hogy hova) és ki kell tölteni egy tesztet. Ha azon megfelelsz, akkor érvényes az itthoni jogsid.
2011. jan. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez nem igy mukodik...az itteni hivatalban (DMV-ben) kell letenni a kreszt es a vezetoi vizsgat (sajat kocsidon csinalhatod meg). Persze feltetelezem, hogy a kerdezo arra kivancsi, hogyha kikoltozik akkor mit kell tennie, nem ha turista 2 hetre. Nemzetkozi jogositvanyt is elfogadnak allitolag 1 evre, de en tobbektol hallottam, hogy ezzel volt problema.
2011. jan. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A nemzetközi jogsival az volt a baj, hogy a magyar állam olyat ad, amin csak magyar szöveg van. Szóval ha azt oda adod egy amerikai rendőrnek akkor az körberöhög...
2011. jan. 24. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!