Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Üdv. Washington-ban melyik a...

Üdv. Washington-ban melyik a legnagyobb reptér/autópálya? Esetleg melyik autópályán mi módon lehet eljutni oda? Utcaneveket mondanátok?

Figyelt kérdés
Fontos lenne, napok óta keresgélek a kugliban, de eddig nem igazán találtam - csupán a Baltimore International-nél álltam meg, de nekem az nem jó. Jahm, és nem utazás céljából kell, egészen más miatt. Előre is köszönöm a segítséget. :)
2011. jan. 23. 15:33
 1/3 anonim ***** válasza:

pl. Washington Dulles


Autópálya: pl Interstate-95 (3000km hosszú a keleti parton fut D-É irányban)

2011. jan. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hrm, vajon mit kereshettel a Google-ban, isten se tudja. Na mindegy, Washington DC repterei DCA, BWI, IAD. Ha utvonalak kellenek [link] nyilvan haromfele utvonalat tudsz generalni csak a harom nevbol.
2011. jan. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Es ha legnagyobb erdekel, akkor erre keress Google-ban: dca airport wikipedia aztan majd a wikipedia felvilagosit. Mivel nem egyfele metrika van ezert a kerdesre nem lehet megvalaszolni. Pl. hany jarat van? hany utas van? stb.
2011. jan. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!