Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Nemzetközi jogosítványt...

Nemzetközi jogosítványt szerezzek be utazás előtt? B kategóriás jogosítványom, és valószínűleg fogom kint vezetni amerikai barátaim autóját. Váltsak ki az Okmányirodán nemzetközi jogosítványt, vagy jó ami van?

Figyelt kérdés
2011. jan. 25. 13:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Váltsd ki. Én is kiváltottam, bár én nem akartam vezetni, csak akartam még egy személyazonosító dokumentumot.


Egyébként meg nem drága, szóval kockáztatni akarod hogy 2eFt miatt végül nem tudsz kint vezetni?

2011. jan. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én nem váltottam ki semmit,

pedig már többször is voltam kint.


Egyszer volt, hogy záróvonalon előztem és megállított a seriff...


Nem igazán érdekelte, hogy milyen a jogsim,

mert turistaként vezethettem vele.

2011. jan. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én tudtam a magyar jogsimmal kint autót bérelni többször is, úgyhogy nem hiszem, hogy szükséged lenne a nemzetközire. Mondjuk nem állítottak meg még soha, de szerintem ami jó a kölcsönzőnek, az jó a seriffnek is.
2011. jan. 25. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!