Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Los angeles-ben milyen élni?...

Los angeles-ben milyen élni? Albérlet mennyire drága? Milyen munka erőt keresnek ott? (szakmát stb) mik a tapasztalatok? Ha voltatok már kint hogyan jutottatok ki? mit dolgoztatok?

Figyelt kérdés
2011. febr. 16. 20:18
 1/6 anonim ***** válasza:
18%
drága minden, és elég igénytelen hely. Vízum nélkül max az araboknak dolgozhatsz.
2011. febr. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
71%
nem lehet úgy kimenni csak úgy mint pl Angliába. ha nincs munkáltató ami kihív, meg se próbáld...
2011. febr. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ideiglenes munkavállalói vízummal ki lehet menni dolgozni idén januártól. Am LA-ről csak azt tudom amit a beverly hills-i zsaruban láttam.
2011. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

LA koszos, budos putri, en eltem ott egy darabig de menekultunk is el. Sajna semmi konkretumot nem tudok, mert gyerek voltam es ez a 90'es evek kozepen volt. Nyilvan Malibu vagy Beverly Hills nem olyan koszos, de ott nem valoszinu, hogy valaha is elni fogsz:D

En californiaban eleg sokat eltem, san diegoban es san franciscoban, mindketto szuper:D De ha neked L.A. a vagyad hat probald ki:)

2011. febr. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En is eltem LA-ben es nagyon nem javaslom. San Diego sokkal jobb. Minden nagyon draga, olyan arak vannak (kaja meg az adok), hogy az atlagemberek alig birnak megelni.
2011. febr. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az albérlet a helytől függ. A nagyon olcsó a putri ahol az előttem szólók laktak, és minél jobb helyben gondolkodsz, annál drágább, de szerintem egy fantasztikus hely. És Amerikába nem úgy megy, hogy elényomod a papírt, hogy te ezt meg azt tudsz, hanem ott gyakorlatba kell "működnöd". Sokkal jobb mint Magyarország, szerintem.
2011. jún. 6. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!