Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Hogy zajlik a vízuminterjú,...

Hogy zajlik a vízuminterjú, ha J-1-es vízumot igénylek?

Figyelt kérdés

Sürgős lenne az infó, 2 óra és indulok, de nem tudom mire készüljek.

Köszi


2011. ápr. 28. 06:52
 1/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy érdemi infóval nem tudok szolgálni; de érdekel, hogy hogy ment meg milyen programra készülsz? :)
2011. ápr. 28. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem meg van a 10 éves vízumom újból!!

Gondolom, már túl vagy rajta...

2011. ápr. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm már túl vagyok rajta. Egyáltalán nem volt semmi extra! Megkérdezték, hogy hova megyek, mit fogok kint csinálni (konyhai meló) és, hogy itthon mit tanulok. Majd jó munkát kívánt! :)Egyébként CCUSA-val megyek.

10 éves vízum? Az szép...nem is tudtam, hogy ilyen sok időre is lehet...

2011. ápr. 29. 05:39
 4/6 Katacs válasza:
Szia! Én is most jelentkezem J-1-es vízumra, igaz én fél évet tanulok majd Amerikában. NAgyon megköszönném, ha leírnád, hogy milyen papírok töltöttél ki az interjú elött és mennyi pénzt fizettél be. Olyan komplikált a nagykövetség honlapja, harmadszor olvasom el, de még mindig nem világos. Nagyon köszönöm előre is a válaszodat!
2011. máj. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szia!


Remélem még nem késő, ne haragudj, eddig vizsgáztam, nem nagyon jártam fel.

Szóval mindent az esta-n töltöttem ki, ha jól emlékszem. Meg kellett a postán igényelni erkölcsi bizonyítványt is (3500 körül volt). Miután az esta-n kitöltöttem a dolgokat elmentem egy mkb bankba és 140 dollárt fizettem be.

Nekem sok mindent a CCUSA intézett, de nekik el kellett küldenem még az iskola látogatási igazolást, valamit az index másolatomat (más hirtelen nem ugrik be).

Aztán kaptam egy időpontot vízuminterjúra, ott meg tényleg semmi extra nem volt.

Megkérdeztem, hogy "mivel" (tehát ösztöndíj, saját szervezés stb) mész ki az USA-ba tanulni?

Remélem tudtam segíteni!

2011. máj. 29. 19:16
 6/6 anonim válasza:
Annyi lenne a kérdésem, hogy angolul zajlik a vízuminterjú?
2015. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!