Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Repülőn elfoglaltságot tudtok...

Repülőn elfoglaltságot tudtok mondani? Laptopot lehet fölvinni? Van konektor vagy internet? FELPONTOZÁS

Figyelt kérdés
Hosszabb útra megyek USA-ba, tehát 10 órán keresztül fogok utazni.Valaki ötlet?
2011. jún. 1. 14:18
1 2
 1/11 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Lehet.

Amúgy meg szunya, könyv, keresztrejtvény. Merthogy 10 órán keresztül a számítógépet is únni fogod.

2011. jún. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Internet nincsen. konektor szokott lenni de nem mindegy melyik járat.


de könyv és pl nintendó. az kicsi nem foglala nagy helyet, ha hozzák a kaját vagy álmos vagy nem kell felállni és elrakni elfér melletted.


de van a gépeken tv ahol külömbözö filmeket vetítenek.

ha rendes menetrendszerintivel mész akkor valószínü hogy minden ülés támlán van egy és azt nézel amit akarsz.

2011. jún. 1. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:

Ez igaz, tényleg volt valami film is.

De én láttam, és nagyon nem érdekelt.


MP3-at is hallgathatsz.

2011. jún. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Zenehallgatás, esetleg laptopon film nézés. Én a helyedben az utazás előtt elkezdenék egy jó kis sorozatot, aminek sok része van már. Jobb, mint a filmek, én legalábbis ha rákattanok egy sorozatra képes vagyok vagy 8 részt megnézni egy nap. :) Főleg mikor tanulni kellene. :D


Jó még az olvasás, rejtvény is.


Jó utat! :)

2011. jún. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
azért nincs minden repülőn külön tvje mindenkinek. az első nagy gép, amivel utaztam British Airways volt, s volt rajta minden ülés előtt külön LCD TV, de amivel viszsafele jöttem, az American Airlines volt, s azon a gépen éppen nem volt.
2011. jún. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
az a baj hogy a laptopom kb 3-4 órát bír, az út meg 10 óra lesz .... :/
2011. jún. 3. 00:07
 7/11 anonim ***** válasza:

és azok a kis hordozható DVD lejátszók? Már elég olcsón lehet kapni, és ha kiírod DVD-re a filmeket/sorozatot akkor tudod nézni. Az is bírja szerintem 3 órán át, és a zsinórja is elég hosszú, hogy csatlakoztasd.

De a 3-4 óra is több mint a semmi. Utána kis olvasás, alvás, zenehallgatás.

De ha szimpatikus aki melletted ül vele is kezdeményezhetsz beszélgetést. A hosszabb utakon az emberek többsége kedves az idegenekkel, hiszen kénytelenek vagytok 10 órán át egymás mellett ülni. :)

2011. jún. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
vegyel magazinokat es olvasd azokat vagy... beszelgess a melleted ulovelen peldaul 2orat siman eltudok valakivel beszelni ha van kozos tema..... 3 ora film a laptopon 2 ora duma 2 ora alvas 3ora az meg elrepul
2011. jún. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Laptopot természetesen lehet felvinni, de internet sajnos nincs (bár úgy hallottam, hogy a Lufthansa járatain, businessben van/lesz). Konnektor sokszor van, de a sz.gép internet nélkül néhány óra után elég uncsi (legalábbis számomra). Én olvasni szoktam, vagy filmet nézni, mert a legtöbb társaságnál vannak tv-k.
2011. jún. 6. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem vigyél valami hordozható zenelejátszót, és valami jó könyvet magaddal... Amúgy Lufthansa gépekben az előtted lévő fejtámlájába van építve ilyen érintőképernyős kis izé amiben zenék, filmek, hírek vannak... annyi hogy nem magyar nyelven, de filmet pl találtam magyar szinkronnal.
2011. jún. 6. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!