Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » 10 év múlva egyszerűbb lesz...

10 év múlva egyszerűbb lesz kijutni Amerikába?

Figyelt kérdés
Szeretnék orvos lenni, és már nincs valami sok időm ezen agyalni..valószínűleg menne a dolog, viszont semmiképpen sem tudom elképzelni a jövőmet itthon. Mindenképp ki szeretnék menni Amerikába, viszont ez összeegyeztethetetlen azzal, hogy orvos is legyek, mivel a magyar diplomát nem fogadják el ott, külföldi egyetem szóba sem jöhet mert nincs arra pénzünk. Olvastam valami vizsgáról, viszont az árakat látva inkább hagyom..Szóval ha várok, kb. 10 év múlva (ami alatt bőven elvégezném az egyetemet meg minden) egyszerűbb lesz kijutni magyar diplomával Amerikába?
2011. júl. 11. 18:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet megjósolni! Jelenleg reális esély csak akkor van ha részt veszel a zöldkártyalottón, vagy házasodtsz egy amerikaival!
2011. júl. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menj vhova Európán belül. Skandinávia, Németország, Franciaország, Egyesült Királyság, stb. orvosra mindenhol szükség van, és jobban fizetnek mint Magyarország.
2011. júl. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Nem lesz könnyebb 10 év múlva sem.

Arról nem is beszélve,hogy a kormány el akarja érni,hogy a frissen végzett orvostanhallgatók ne tudjanak legalább 5 évig külföldön dolgozni..Vagyis ha el is végezted az egyetemet,legalább 5 évig itthon kell dolgoznod,hogy engedélyt is kapjál..

Meg hát ki tudja mi lesz 10 év múlva Magyarországon?? Lehet,hogy sokkal jobb lesz a helyzet,és jól megfogják fizetni az orvosokat..

2011. júl. 11. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem, a bevandorlasi torvenyek az elmult 100 evben egyre szigorodtak, semmi esely ra, hogy lazabba valnak. A logikanak teljesen ellent mondana, viszont ez nem azt jelenti, hogy nincs eselyed, mert orvoskent, magyar diplomaval van eselyed az USA-ba koltozni, de nagyon kinkeserves, sok eves munka lesz bedolgozni magadat. Nem igazan logikus a kerdesed, mert azt irod, hogy van egy amerikai kulonbozeti vizsga, amit le kell tenned es az tul draga. Akkor ez fuggetlen a bevandorlas problemajatol. Nem a bevandorlassal lenne a fo gondod, hanem a penzzel.
2011. júl. 11. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!