Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » California: igaz, hogy az...

California: igaz, hogy az alapszabadság mértéke 1 hét/év? Elsősorban azoknak a válaszait várom, akik kint élnek, vagy éltek.

Figyelt kérdés
2011. aug. 15. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:

En itt elek es egy magantulajdonban levo cegnel dolgozom. Nekem papiron 2 het jar, de a fonok rugalmas ezugyben.

A parom "nagy" cegnel dolgozik, neki tobb, es tavaly peldaul az osszegyujtott szabadnapjait egyben vette ki es otthon volt 1 honapot. Igaz ok karacsonyi bonusz $ helyett szabadnapot kapnak.

2011. aug. 16. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.
2011. aug. 17. 10:33
 3/6 anonim válasza:

mint ottélő látsz arra esélyt h ki lehssen menni?

programozónak tanulok, ami véglis mindehol ugyanaz és nem tudom azzal lenne e esélyem kint elhelyezkedni.

2011. aug. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Kijonni barmikor ki lehet, nem nehez.

Itt maradni, munkat talalni, aztan papirokat szerezni... az a nem egyszeru.

Ismeros nelkul a legnehezebb, de nem lehetetlen. Ha van kint ismeros ugy konnyebb. Eloszor mindenki fekete "sittes" meloval kezdi, mosogatas, epitkezesen kisegites, takaritas, stb.

Aztan ha a papirok megvannak, lehet probalkozni a tanult szakmaban.

Regebben sokkal konnyebb volt, de meg most is erdemes megprobalni, mert ha bejon, akkor nagyon phasza minden es konnyebb a megelhetes mint Mo-n, ha nem jon ossze, akkor meg mindig hazamehetsz es kezdheted elolrol ott az eleted, de legalabb elmondhatod, hogy megprobaltad es buszken tudsz azok szemebe nezni akik otthon maradtak es csak ulnek es sirankoznak. Legalabb vilagot lattal, embereket ismertel meg.

2011. aug. 18. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
kutatokent evi 4 hetem van. de ez egy szovetsegi torveny altal szabalyozott dolog. Maganszektorban biztosan ettol eltero is lehet.
2011. aug. 28. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindkettőtöknek köszönöm a választ! Éreztem, hogy nem igaz, amivel riogatnak.:-) Egy hét kicsit kevésnek tűnik...
2011. aug. 29. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!