Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Létezik olyan internetes...

Létezik olyan internetes oldal, ahol USA álláshirdetések vannak mondjuk speciálisan külföldi munkavállalóknak?

Figyelt kérdés
Angol nyelvűekre gondolok, tehát mondjuk egyáltalán nem magyar üzemeltetésű oldalra, olyanra, ahol az olcsóbb munkaerőre pályázó amerikai munkaadók hirdetnek.
2011. aug. 29. 18:20
1 2
 1/11 anonim válasza:

A www.nepszava.com tudtommal hirdet munkavallaloknak ill. munkaadoknak. Ez egy amerikai magyar online ujsag. Menj a "piacter " -re es azon belul szabad a valasztas.

Good luck!

2011. aug. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez egy remek javaslat, köszönöm :)
2011. aug. 29. 21:04
 3/11 anonim válasza:
O es meg valami majdnem elfelejtettem www.ameriakimagyarok.lap.hu-n meg tobb informaciot talalhatsz.
2011. aug. 30. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Akarom "mondani" amerikaimagyarok.lap.hu Sorry
2011. aug. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen,a creaglist,beirod a Google-ba,hogy pl New York creaglist,amelyik varost szeretned,es ott aztan minden van ,kulombozo munkak vannak,beirod a keresobe es kedvedre bongeszhetsz...hirdetheted is magad,csak regisztralni kell,de ha nem Amerikaban vagy akkor nemtudom mennyire jarsz szerencsevel,el kell menned allas interjura,es altalaban nem egyik naprol a masikra szokott sikerulni,nem egyszeru mar Amerika sem...sok szerencset...
2011. szept. 2. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Igen, a craiglistet ismerem, csak nem tudtam, hogy direkt külföldieknek vannak-e rajta hirdetések. Vagy ezek szerint lehet nem is tesznek különbséget, és ha meghirdetnek egy állást akárhova, akár külföldit is felvesznek. :)


Köszönöm a válaszokat :)

2011. szept. 2. 10:52
 7/11 anonim ***** válasza:

Valamit pontosits nekem legyszives. Itt vagy az USAban es melo kell, vagy Mo-rol tervezel kijonni ugy hogy elobb a craigslisten talalsz magadnak allast? Mert ha az utobbi, akkor nem akarlak elkeseriteni, de nagyon el vagy tevedve.

Ha mar az USAban vagy es ugy keresel melot, az mas. Kiallhatsz a Home Depot ele es varsz amig valaki felvesz (felteve ha eros fizikumu ferfi vagy... az olyanokat keresik epitkezeses, pakolos munkahoz). Ha csaj vagy, akkor barmelyik bar-ba felvesznek tancolni. (felre ne erts, nem qrvalkodasra akarlak ravenni, pusztan tanc... hallom nagyon jol keresnek vele kelet europai szomszedaink:)

2011. szept. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Nem, nem, ne beszéljünk el egymás mellett, jó is hogy kérdezed. Nem vagyok az USA-ban, ellenben nem azt terveztem, hogy majd itt találok oda állást, kirepülök és dolgozom. Ilyen még a Disney filmekben sincs... :)

Egyszerűen csak érdekel a kinti munkaadók nyitottsága a külföldi munkavállalókra. Ennek felméréséhez remek lenne/lett volna egy olyan oldal, ahol mondjuk úgy vannak feltöltve álláshirdetések, hogy pl. jelzik, nem amerikai állampolgárok jelentkezését IS várják (az olcsóbb bér miatt inkább őket, de ezt nyilván nem írják ki), legyen az bármilyen munka. Ennyi a kérdésem célja, nem élek álomvilágban. :)

2011. szept. 2. 19:09
 9/11 A kérdező kommentje:

Kizárólag azért érdekel, mert nincs ismerősöm/barátom kint, így segítség nélkül kell elboldogulnom. Emiatt azért nem hátrány, ha úgy indulok ki, hogy tudom nagyjából mik a lehetőségeim, mire számíthatok. :)


(egyébként férfi, 26) :)

2011. szept. 2. 19:11
 10/11 anonim ***** válasza:

allitsd be hogy tudjak privit kuldeni es leirok egy ket tippet, aminek esetleg hasznat veszed. (en itt elek)

udv,

2011. szept. 2. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!